PNS.LT KOKYBE

Forumas, kuriame įmonės ar asmenys gali reklamuoti savo teikiamas VDS, VPS, hostingo, žaidimų ir kitas su serverių nuoma susijusias paslaugas.
Post Reply
mantas99911
Parašęs kelias žinutes
Posts: 8
Joined: 2011 Sep 13 17:30
Skype: mantas99911

PNS.LT KOKYBE

Post by mantas99911 »

Sweiki, norejau paklausti del pns.lt kokybes, kas naudojates ju paslaugomis turite cs 1.6 serwus, pasakykit ar nebuna kokiu nors nesamoniu kad neaktyvuoja serwo, arba lagina labai serwus ar dar kasnors, viska isklokite man visa tiesa.

pofke112
O taip. Jis jau surinko 50 žinučių!
Posts: 99
Joined: 2010 Dec 10 23:48

Re: PNS.LT KOKYBE

Post by pofke112 »

Abėjojiu ar kas nors iš šito puslapio naudojasi "PNS.lt" Hostingu. Šeip nepatarčiau naudotis. Neturiu argumentų kodėl ,bet patarčiau naudotis išbandytais, kokybiškais hostingais pvz Static, VPSNET, EUROVPS ir pan.

User avatar
rotosas
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 225
Joined: 2011 Mar 19 18:56
Skype: rotosas
Location: Vilnius

Re: PNS.LT KOKYBE

Post by rotosas »

Aš neseniai pradėjau naudoti www.static.lt, gana pigu ir kolkas dar nebuvo jokių nesklandumų. :)
Image
Image
Jei padėjau, nepagailėk ir nepatingėk paspaust +KARMA. :)

User avatar
psychical
Viršininkas
Posts: 2094
Joined: 2011 Mar 12 22:19
Skype: tautvydas11
Location: Linksmakalnis
Contact:

Re: PNS.LT KOKYBE

Post by psychical »

static dabar visi spaudosi nes is ju vps'u gaidys beliko... nera ten net pagalbos normalios...

User avatar
emskis
O taip. Jis jau surinko 50 žinučių!
Posts: 54
Joined: 2011 Jul 31 20:14

Re: PNS.LT KOKYBE

Post by emskis »

nu :D, parašyta darbo laikas:

(Darbo dienomis nuo 9 iki 18 val.)

Parašiau 12 dienos, atrašė 6 vakare :D, ar vėliau.

5 serveriai stovi ant vps7, aceit nepatempia :D. šlykštu net.

būtų kas pirktų mano vps, ta pačia sekundę į dedikuoti.lt pereičiau..

marciux
O taip. Jis jau surinko 50 žinučių!
Posts: 78
Joined: 2011 Jun 27 20:32
Skype: martynassssssssss

Re: PNS.LT KOKYBE

Post by marciux »

As naudojausi PNS.LT, galiu pasakyt tik viena, ten net ne kompanija man atrodo, visus serverius jis pernuomoja (vienas asmuo).. Beto, buvau uzsisakes VPS plana, laukiau 2 dienas.. Teko asmeniskai skambint jam, kad ijungtu. Pagalbos is jo nesulauksi niekados siaip..

pnslt
Naujokas apylinkėse
Posts: 3
Joined: 2012 May 30 16:00
Skype: pns.lt

Re: PNS.LT KOKYBE

Post by pnslt »

marciux wrote:As naudojausi PNS.LT, galiu pasakyt tik viena, ten net ne kompanija man atrodo, visus serverius jis pernuomoja (vienas asmuo).. Beto, buvau uzsisakes VPS plana, laukiau 2 dienas.. Teko asmeniskai skambint jam, kad ijungtu. Pagalbos is jo nesulauksi niekados siaip..

Jeigu serverio nupirkimas ir talpinimas klientų tai yra pernuomavimas tai tada taip.

Rask nors vieną Lietuvoje tiekėją kuris siūlytų naujausius Intel procesorius sandy bridge-e, ivy bridge. Viskas yra automatizuota, o jeigu šneki apie kas buvo prieš metus tai nepamiršk pasakyti, ankščiau taip gali būti kad kažkas ir neveikė tvarkingai (valdymo pulte)
emskis wrote:nu :D, parašyta darbo laikas:

(Darbo dienomis nuo 9 iki 18 val.)

Parašiau 12 dienos, atrašė 6 vakare :D, ar vėliau.

5 serveriai stovi ant vps7, aceit nepatempia :D. šlykštu net.

būtų kas pirktų mano vps, ta pačia sekundę į dedikuoti.lt pereičiau..
Čia turbūt apie cs, nori padarom testą ? Duok bet kokio tiekėjo vps serverį pagal "vps-7" plano resursus ir jeigu lagins 3 serveriai patalpinti mano kas bus tada ? Aš tau garantuoju jog lagins 3 (1 serveris = 1 core cpu).

Serveris yra nelygus serveriui, jeigu keli servo FPS ir taip proco pritrūksti tai pats laikas didinti planą

Dėl pagalbos, skambink rašyk yra live support o ne į skype, jeigu tau reikia greitai. Greitu metu bus atsisakyta skype pagalbos, dėl "reklamų" per skype

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests