turbo-boost.lt Counter-Strike zaidimu serveriai

Kalbos apie viską kas nesusiję su kitais forumais.
cssrv
O taip. Jis jau surinko 50 žinučių!
Posts: 56
Joined: 2013 Jul 21 20:24
Skype: Dale

Re: turbo-boost.lt Counter-Strike zaidimu serveriai

Post by cssrv »

zasis1 wrote:As tai nieko nenoriu, tik is pradziu viskas tvarkoj buvo, o dabar pradejo kaltint nebutais dalykais mano serverius..
Tvarka buna kol tvarkingai eigiesi
zasis1 wrote:puslapyje(jie buvo blokuojami, nes jie seniau susitepe naudodami slowhack)
zasis1 wrote:vistiek mane kaltina kad as kaltas kad jie naudojo slowhack seniau..
Ne seniau, o dabar :)
zasis1 wrote:Ar as cia durnas kazkoks, ar cia jie mausto tycia zmones?
Man atrodos kad jie tyliai mausto zmones
----------------------------------------------------------------
Klausyk , zasis1 ar zasie , kaip pavadinsi taip nepagadinsi...

Buvai free MS , zaideju gavai , ko dar truko ? , juk ne as idejau cs servus su slowhack , o tu ...

Tad neverkslenk, :fish:

User avatar
zasis1
Ar galit patikėti? Jis jau parašė 20 žinučių
Posts: 29
Joined: 2011 Nov 01 16:39
Skype: gytukas785
Location: Kaunas
Contact:

Re: turbo-boost.lt Counter-Strike zaidimu serveriai

Post by zasis1 »

Nejuokink tu. Konkurencija tarp jusu su ACS.lt. Gi ugc ir zcs serveriai tavo yra, kam tu cia vaidini angela? :D Tavo servai irgi naudoja slowhackus, pas sakei kad nesicackini ir banini, o pats naudoji ir laimingas? Atsigauk, gerai? :D Arba tavo servai ten arba partneriaujat. Juk zmones neveltui ant taves varo.. Prirasyta virsuj tiek apie tave sociai, kad nebesinori grizti i tavo ms, nes dar pridirbsi kazko serveriams. Perimem su Deividu ACS.lt i savo rankas ir laimingas as dabar, nes tvarkingai be jokiu slowhack laikysim serverius, nors tik slowhackas be manes buvo pas juos ir tai manau ten tik hlguardas tikrino cfg :) Neapsimetinek daugiau ir neidomus tu niekam, laisvas.
Tuo labiau, kad skypej pasakei jog mano servai svarus yra ir pats sakei jog tai zinai, o poto vistiek mane kaltinai kad pridejau acs.lt ir manim netikejai kad nezinojau ju praeities. Pasakiau viskas, bai bai.
Last edited by zasis1 on 2014 Jun 21 21:12, edited 2 times in total.
Image :happy2: :devil:

cssrv
O taip. Jis jau surinko 50 žinučių!
Posts: 56
Joined: 2013 Jul 21 20:24
Skype: Dale

Re: turbo-boost.lt Counter-Strike zaidimu serveriai

Post by cssrv »

zasis1 wrote:Nejuokink tu. Konkurencija tarp jusu su ACS.lt. Gi ugc ir zcs serveriai tavo yra, kam tu cia vaidini angela? :D Tavo servai irgi naudoja slowhackus, pas sakei kad nesicackini ir banini, o pats naudoji ir laimingas? Atsigauk, gerai? :D Arba tavo servai ten arba partneriaujat. Juk zmones neveltui ant taves varo.. Prirasyta virsuj tiek apie tave sociai, kad nebesinori grizti i tavo ms, nes dar pridirbsi kazko serveriams. Perimem su Deividu ACS.lt i savo rankas ir laimingas as dabar, nes tvarkingai be jokiu slowhack laikysim serverius, nors tik slowhackas be manes buvo pas juos ir tai manau ten tik hlguardas tikrino cfg :) Neapsimetinek daugiau ir neidomus tu niekam, laisvas.
Tuo labiau, kad skypej pasakei jog mano servai svarus yra ir pats sakei jog tai zinai, o poto vistiek mane kaltinai kad pridejau acs.lt ir manim netikejai kad nezinojau ju praeities. Pasakiau viskas, bai bai.
Mhh , dabar as jau visiskai pasimetes :( , reiks daryt audita , nes jau nebezinas kas mano o kas nemano :hm:

zasis1 , gal tu zinai kas man priklauso ? , taip palengvinsi mano darba ir sutaupysi mano prangaus laiko :S:

O kas lietcia tave , tai as tiesog stebejau tave ir tavo veiksmus :) , degtukas esi , ir greit atsiskleidi :caca: , nesugebejei net 1 diena isbuti :D

Dar komentaru yra !!! :akiniai:

User avatar
zasis1
Ar galit patikėti? Jis jau parašė 20 žinučių
Posts: 29
Joined: 2011 Nov 01 16:39
Skype: gytukas785
Location: Kaunas
Contact:

Re: turbo-boost.lt Counter-Strike zaidimu serveriai

Post by zasis1 »

Isbuvau as viena diena, bet vistiek neatblokavai bent jau mano nekaltu serveriu, taip kad vaikine esi pats apgavikas ir niekada nenoreciau turet su tavim rysiu. :facepalm:
Image :happy2: :devil:

InvIs2
Jau po truputį tampa savu
Posts: 149
Joined: 2013 Sep 29 12:47
Skype: pksoldierlt

Re: turbo-boost.lt Counter-Strike zaidimu serveriai

Post by InvIs2 »

Aš nesuprantu, ką tu čia bandai parodyti protingą. Čia temos autoriui sakau. Tau visi aiškiai sako apie projektus, kurie naudoja slowhackus, o tu jų neišmeti. Apie šią neteisybę mes kalbam. Neesi kitoks ir viską darai dėl savos naudos. Nyk iš akių geriau, tokių kaip tu pilna, kam dar vieno.

User avatar
zasis1
Ar galit patikėti? Jis jau parašė 20 žinučių
Posts: 29
Joined: 2011 Nov 01 16:39
Skype: gytukas785
Location: Kaunas
Contact:

Re: turbo-boost.lt Counter-Strike zaidimu serveriai

Post by zasis1 »

Va va, pritariu Invis2.. Jis bando pavaidint geruti, o pats taigi partneriauja su tais slowhackeriai kurie yra tipo "uzbustinti" jo webe. Patikek, itartinai atrodo kad sitie servai tik ir stovi booste, o ne kazkokie kiti. Tu esi prisikes acs.lt projektui, nes i ji grudai savo cs installa. zodziu esi medis, jeigu dristi kenkti kitiems..
Image :happy2: :devil:

cssrv
O taip. Jis jau surinko 50 žinučių!
Posts: 56
Joined: 2013 Jul 21 20:24
Skype: Dale

Re: turbo-boost.lt Counter-Strike zaidimu serveriai

Post by cssrv »

InvIs2 wrote:Tau visi aiškiai sako apie projektus, kurie naudoja slowhackus, o tu jų neišmeti.
beast wrote: Surask automatinį slowhack tikrinimo būdą, būtinai įdiegsiu. O rankiniu būdu tikrai netikrinsiu.
Ta pati galiu pakartoti :bounce:
cssrv wrote: Surask automatinį slowhack tikrinimo būdą, būtinai įdiegsiu. O rankiniu būdu tikrai netikrinsiu.

InvIs2
Jau po truputį tampa savu
Posts: 149
Joined: 2013 Sep 29 12:47
Skype: pksoldierlt

Re: turbo-boost.lt Counter-Strike zaidimu serveriai

Post by InvIs2 »

Rankiniu būdu ne, bet tau aiškiai parašyta kurie konkretūs serveriai jį naudoja. Ir dar su įrodymais, taip, kad nebegydyk :)

cssrv
O taip. Jis jau surinko 50 žinučių!
Posts: 56
Joined: 2013 Jul 21 20:24
Skype: Dale

Re: turbo-boost.lt Counter-Strike zaidimu serveriai

Post by cssrv »

InvIs2 wrote:Rankiniu būdu ne, bet tau aiškiai parašyta kurie konkretūs serveriai jį naudoja. Ir dar su įrodymais, taip, kad nebegydyk :)
Ten miskas , as nerasiu ju rankiniu budu , padaryk automatini slowhack tikrinimo buda , butinai paleisiu ...

InvIs2
Jau po truputį tampa savu
Posts: 149
Joined: 2013 Sep 29 12:47
Skype: pksoldierlt

Re: turbo-boost.lt Counter-Strike zaidimu serveriai

Post by InvIs2 »

Veikėjas tu krč... :) Šūdų malūnas

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests