Serveriu juodasis sarasas(blacklist)

Čia galima pranešti apie piktnaudžiavimo atvejus, nesąžiningą veiklą, slowhack naudojimą ir kitus "nusikaltimus".
Post Reply
Tetusis

Serveriu juodasis sarasas(blacklist)

Post by Tetusis »

Šioje temoje gali rašyti tik asmenys kurie yra ar buvo nukentėje nuo serveriu/projektu ar jų savininkų, į tai įeina:
bet koks asmens toliau client žaidimo failu koregavimas/ištrinimas/pakeitimas/atsiuntimas be žaidejo sutikimo, žinomi pvz (galite pridėti pap) :
loading baner(jungiantis į serverį rodo tam tikro projekto reklamą)

gamemenu(pakeičiami punktai su reklamomis ant kuriu galimą paspausti ir client'as nukreipiamas į tam tikrą serverį)

autoexec ar kito fail'o pakeitimas (užsikrovus žaidimui client'as automatiskai prisijungia prie nurodyto serverio)

bind'u (bind x "say ateikite į 000.000.000.000 petroprojektas.lt", bind b "connect 000.000.000.000", bind f1 "quit" ir t.t) ar kitu client'o nustatymų pakeitinimas (rate, cl_updaterate ir kt.)

virusas ar koks kitas pašalinis failas atsiunčiamas be client'o sutikimo motd lango pagalbą(client'ui atidaromas motd langas jis nukreipiamas i tam tikra nuoroda kurioje yra javascript'as kuris automatiškai be client'o sutikimo atsiunčia tam tikra failą arba vbscript'a, kuris ivygdo jame nurodytas komandas ir kt kenkėjai)

numatytų(default) modeliu ar kitu žaidimo failu pakeitimas.
naudokitės šia forma:


visa informacija apie kenkeją:
serverio(ių) ip adresas, projekto svetainė(jei galima), projekto savininko rekzvizitai, kontaktai, taip pat jei jis yra šio forumo narys

įrodymai: video, screenshoot, console log(konsoles įrašai), projekto savininko ar kito administruojančio asmens teiginiai bei prisipažinimai chat log(pokalbių įrašai)

papildoma informacija:

Temos tikslas informuoti žaidėjus apie kenkėjiškus serverius.
BET KOKS ŠMEIŽIMAS NEPATEIKIANT FAKTŲ AR ĮŽEIDINĖJIMAI BUS LAIKOMI KAIP SPAMM'AS, PASISTENKITE NESIVELTI Į KONFLIKTUS.
Last edited by Tetusis on 2012 Dec 21 21:39, edited 2 times in total.

User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: Serveriu juodasis sarasas(blacklist)

Post by laimiukas3 »

jau viskas buvo pateikta ir visi mate ban nx Tautviuxas :)
Image
Image
Image

Tetusis

Re: Serveriu juodasis sarasas(blacklist)

Post by Tetusis »

laimiukas3 wrote:jau viskas buvo pateikta ir visi mate ban nx Tautviuxas :)
privalai pateikti būtent čia, kitaip tavo post'as bus laikomas spamm'u.

-- 2012 Gru 21 21:45 --

visa info apie kenkeja: narys xDede http://www.amxmodx.lt/memberlist.php?mo ... file&u=193, skype cicinas2, projekto savininkas http://naujokai.net/, nuoroda i serverius: cs.naujokai.net:27015, cs.naujokai.net:27016, cs.naujokai.net:27017, cs.naujokai.net:27018

įrodymai:

BUILD 5787 SERVER (0 CRC)
Server # 156
No detail texture mapping file: maps/de_dust2x2_detail.txt
.___________. connected
Couldn't open file overviews/de_dust2x2.txt. Using default values for overiew mode.
Couldn't open file overviews/de_dust2x2.txt. Using default values for overiew mode.
.___________. is joining the Counter-Terrorist force
Scoring will not start until both teams have players
Server tried to send invalid command:"Motd_write "GameMenu"{"1"{"label" "NAUJOKAI.NET - Public" "command" "engine connect cs.naujokai.net:27015"}"2"{"label" "#GameUI_GameMenu_Disconnect""command" "Disconnect" "OnlyInGame" "1" "notsingle" "1"}"3"{"label" "#GameUI_GameMenu_NewGame""command" "OpenCreateMultiplayerGameDialog"}"4"{"label" "#GameUI_GameMenu_FindServers""command" "OpenServerBrowser"}"5"{"label" "#GameUI_GameMenu_Options""command" "OpenOptionsDialog"}"6"{"label" "#GameUI_GameMenu_Quit""command" "Quit"}}

"Invalid motdfile name (resource/LoadingDialog.res)
Slowhacking rejected for 'resource/LoadingDialog.res'. Valid motd file format: *motd*.[htm|txt|html]
Invalid motdfile name (resource/LoadingDialogNoBanner.res)
Slowhacking rejected for 'resource/LoadingDialogNoBanner.res'. Valid motd file format: *motd*.[htm|txt|html]
Invalid motdfile name (resource/LoadingDialogVAC.res)
Slowhacking rejected for 'resource/LoadingDialogVAC.res'. Valid motd file format: *motd*

video: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 6p5-VEinMc
screenshoot: Image

video siuo metu ikeliamas i yt
papildoma info: taip pat keičia client'o nustatymus cl_updaterate ir kt..

Tautviuxas
Ar jis surinks 50 žinučių?
Posts: 41
Joined: 2012 Mar 14 10:13
Skype: Tautviuxas2007

Re: Serveriu juodasis sarasas(blacklist)

Post by Tautviuxas »

Tau neatsibodo smeizt ir issipisinet is nieko, apsisverk dar, kad ban negavau. Is "oro" stumi, gal pats laikas suaukt?

User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: Serveriu juodasis sarasas(blacklist)

Post by laimiukas3 »

vidio http://www.youtube.com/watch?v=FbioIcrr ... e=youtu.be
ip

Code: Select all

cs.cspro.lt:27018

savininkas

Code: Select all

Tautviuxas
slowhack

Code: Select all

bind "z" "puke"bind "x" "piss"bind "c" "shit"
Attachments
sasat.png
Image
Image
Image

Tautviuxas
Ar jis surinks 50 žinučių?
Posts: 41
Joined: 2012 Mar 14 10:13
Skype: Tautviuxas2007

Re: Serveriu juodasis sarasas(blacklist)

Post by Tautviuxas »

Man juokas is taves ima :lol5: kaip tavo manymu tuomet padaryti, kad zaidime paspaudus atitinkama raide ismetu menu, darytu tai ka reikia? Kurti 10 pluginu? Negi tavo manymu cia yra didelis slowhack ir pns. Nors ir uzbindina serve z,x,c myktukus, gal ir kitus nuejus i kita serveri, public, ar nebutinai mano, viskas buna kaip buvo: z,x,c - radio ir t.t. Tau i turgu reikia eit dirbt, su tokiu poziuriu i viska.

User avatar
beast
AMX Mod X ekspertai
Posts: 509
Joined: 2011 Jan 08 18:44
Skype: thefurious4
Contact:

Re: Serveriu juodasis sarasas(blacklist)

Post by beast »

Tautviuxas wrote:Man juokas is taves ima :lol5: kaip tavo manymu tuomet padaryti, kad zaidime paspaudus atitinkama raide ismetu menu, darytu tai ka reikia? Kurti 10 pluginu?
Problem?

Code: Select all

#include <amxmodx> public plugin_init(){    register_plugin("shit-piss-puke-menu", "1.0", "amxmodx.lt")        register_clcmd("radio1", "Puke")    register_clcmd("radio2", "Piss")    register_clcmd("radio3", "Shit")    register_clcmd("jointeam", "Menu")    register_clcmd("chooseteam", "Menu")} public Puke(id){    client_cmd(id, "puke")    return PLUGIN_HANDLED} public Piss(id){    client_cmd(id, "piss")    return PLUGIN_HANDLED} public Shit(id){    client_cmd(id, "shit")    return PLUGIN_HANDLED} public Menu(id){    client_cmd(id, "menu")    return PLUGIN_HANDLED}
Tautviuxas wrote:Negi tavo manymu cia yra didelis slowhack ir pns. Nors ir uzbindina serve z,x,c myktukus, gal ir kitus nuejus i kita serveri, public, ar nebutinai mano, viskas buna kaip buvo: z,x,c - radio ir t.t.
Nebūna, nebent read only ant config.cfg padaryta.

User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: Serveriu juodasis sarasas(blacklist)

Post by laimiukas3 »

Tautviuxas wrote:Man juokas is taves ima :lol5: kaip tavo manymu tuomet padaryti, kad zaidime paspaudus atitinkama raide ismetu menu, darytu tai ka reikia? Kurti 10 pluginu? Negi tavo manymu cia yra didelis slowhack ir pns. Nors ir uzbindina serve z,x,c myktukus, gal ir kitus nuejus i kita serveri, public, ar nebutinai mano, viskas buna kaip buvo: z,x,c - radio ir t.t. Tau i turgu reikia eit dirbt, su tokiu poziuriu i viska.
kvaily tu.tavo as is jo i savo jungiausi ir mano komandos ant z x c neiveke aisku jungentis i tavo kita serva vel bind daro ant z,x,c radio comandas gal as ant z,x,c uzsistates man patogias komandas ne radio kokia tu teise turi keisti zaidejam tai slowach. didelio ar mazo nebuna dar karta irodei kad esi pyzdunas ir loxas nk nesugebantis sakei juk jokio slowhack nebeturi? ir dar sakei jog man ispejima uz mela reike duoti.as manau kad tau i snuki reiktu duoti
Image
Image
Image

Tautviuxas
Ar jis surinks 50 žinučių?
Posts: 41
Joined: 2012 Mar 14 10:13
Skype: Tautviuxas2007

Re: Serveriu juodasis sarasas(blacklist)

Post by Tautviuxas »

kvaily tu.tavo as is jo i savo jungiausi ir mano komandos ant z x c neiveke aisku jungentis i tavo kita serva vel bind daro ant z,x,c radio comandas gal as ant z,x,c uzsistates man patogias komandas ne radio kokia tu teise turi keisti zaidejam tai slowach. didelio ar mazo nebuna dar karta irodei kad esi pyzdunas ir loxas nk nesugebantis sakei juk jokio slowhack nebeturi? ir dar sakei jog man ispejima uz mela reike duoti.as manau kad tau i snuki reiktu duoti
Ziurek, kad tau i snuki nieks neduotu, tai gerai moderatorius paaiskino, kaip pasidaryti taip ir pasidarysiu. O tu uz akiu megsti matau stumti, o idomu koks tikroveje esi - mazvaiki tu...

InvIs
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 421
Joined: 2011 Aug 13 11:12
Skype: pksoldierlt
Location: ATOSTOGOSE

Re: Serveriu juodasis sarasas(blacklist)

Post by InvIs »

Jūs sakykit ką norit, bet z,x,c šiais laikais naudojami TIK užpisti kitus komandos narius. (Kalbu apie radio komandas)
ISVYKES

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests