Slowhack prevencija

Įvairių naujienų forumas.
eurostrike
O taip. Jis jau surinko 50 žinučių!
Posts: 89
Joined: 2015 Mar 10 19:13
Skype: valer_ka4

Re: Slowhack prevencija

Post by eurostrike »

Bacardis Tai parasyk adresuka ar numeriuka i pm :) galesiu pasakyt :)
terror o tu isvis pridustum nes vel busi pagaidintas kaip ana karta skypei :)
Sliekas wrote:O kaip ištrinti ta slowhack iš serverio jei net nežinau kur jis yra?:D Tiesiog su pluginais matomai įsikėlė ir dabar kai jungėsi į serveri jį nukelia į kažkokį neveikianti serveri..:(
isjunginek po 1 ar 2 pluginus ir ziurek kuris su slowhack
Image

Terror
Senbūvis
Posts: 1086
Joined: 2015 Feb 27 19:29
Location: Alytus

Re: Slowhack prevencija

Post by Terror »

eurostrike wrote:Bacardis Tai parasyk adresuka ar numeriuka i pm :) galesiu pasakyt :)
terror o tu isvis pridustum nes vel busi pagaidintas kaip ana karta skypei :)
Sliekas wrote:O kaip ištrinti ta slowhack iš serverio jei net nežinau kur jis yra?:D Tiesiog su pluginais matomai įsikėlė ir dabar kai jungėsi į serveri jį nukelia į kažkokį neveikianti serveri..:(
isjunginek po 1 ar 2 pluginus ir ziurek kuris su slowhack
Nesumaisyk manes su bite :lol2:

Pagaidintas Kuris ar kartis ne Valerka Slowhack idiotas
[2015-06-26 16:04:51] valerka. EUROSTRIKE.EU - ADMIN: galetum gal savo mapu lista sumest?
Paskutini žinute tau buvo map list :lol2:

Putinų g. 10, Alytus,Laukiu rytoj 22:00 Valanda
uz ekrano kietas bus idomu ar esi jau labai kietas ir ne bailys :D

EUROSTRIKE.EU SlowHack + Debilas

Dar ka nori pasakyk tai cia kaip tik tau http://natribu.org/lt/

eurostrike
O taip. Jis jau surinko 50 žinučių!
Posts: 89
Joined: 2015 Mar 10 19:13
Skype: valer_ka4

Re: Slowhack prevencija

Post by eurostrike »

idiote ne tau sakiau apie numeri ir adresa, kalbejau apie csfan chata kur rasynejai pats nezinai ka o poto pypkje patvirtino mano zodzius ir nieko nebesugebejai atsakyt :) ir beto kodel tureciau vaziuot pas tave 22h tu man isvis neidomus esi. Uz savaites kazkur vaziuosiu i alytaus puse tai gal uzsuksiu jeigu bus laiko:) ir jeigu jau sakai kad pas mane serveri yra slowhack tai parodyk irodymus :)
Image

Terror
Senbūvis
Posts: 1086
Joined: 2015 Feb 27 19:29
Location: Alytus

Re: Slowhack prevencija

Post by Terror »

eurostrike wrote:idiote ne tau sakiau apie numeri ir adresa, kalbejau apie csfan chata kur rasynejai pats nezinai ka o poto pypkje patvirtino mano zodzius ir nieko nebesugebejai atsakyt :) ir beto kodel tureciau vaziuot pas tave 22h tu man isvis neidomus esi. Uz savaites kazkur vaziuosiu i alytaus puse tai gal uzsuksiu jeigu bus laiko:) ir jeigu jau sakai kad pas mane serveri yra slowhack tai parodyk irodymus :)
Tai reikėjo iškarto sakyk,o Tas Pypkje tegu man pas pasako i skype.....

Kiek laiko bla bla bla (neberašysiu)

User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: Slowhack prevencija

Post by laimiukas3 »

psychical nesuprantu tau Arnas suteike administratorio privilegijas gal kazka nuveiksi ? ar tas temas apie slowhack ir tt delete tada http://amxmodx.lt/viewtopic.php?f=22&t=2902 tiek eurostrike PyPKjE kaip slowhack pritarejus manau ban is cia vietoj atsiprasymu tt. dar visiems pisa prota :)
Image
Image
Image

PyPKjE
Ar galit patikėti? Jis jau parašė 20 žinučių
Posts: 27
Joined: 2013 Oct 24 22:44
Skype: pypkje
Contact:

Re: Slowhack prevencija

Post by PyPKjE »

laimiukas3 wrote:PyPKjE kaip slowhack pritarejus manau ban is cia vietoj atsiprasymu tt. dar visiems pisa prota :)
Pats neskleisk klaidingu erezijų dėl žaidėju kurie naudojasi pirktu Steam žaidimu slowhack neveikia, juk davei IP'us serverių kurie man nifiga to cs'o nei sugadino nei kažkaip paveikė, nes naudoju legalų pirktą žaidimą ir nuo to esu apdraustas. Priminsiu NonSteam yra nelegalu ir tas nelegalumas palieka žaidime spragų, bet vėlgi jau ir NonSteam versijų yra kurios puikiausiai apsaugotos nuo SlowHack :)
http://www.s-mc.lt - Minecraft projektas
http://www.s-cs.lt - Counter Strike 1.6 projektas

User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: Slowhack prevencija

Post by laimiukas3 »

na sude matai Arnas nustate taisykles kurias tu sude paziedi manau nusipelnes bano ir ne kitaip
Image
Image
Image

PyPKjE
Ar galit patikėti? Jis jau parašė 20 žinučių
Posts: 27
Joined: 2013 Oct 24 22:44
Skype: pypkje
Contact:

Re: Slowhack prevencija

Post by PyPKjE »

Tos taisykles buvo sudarytos jau pakankamai senai, kai SlowHack kenkimas buvo jaučiamas labai stipriai, kai tada nebūdavo tam alternatyvu ir visi nuo to kentėdavo, atsigauk marionete ir gyvenk realybėje turėk savo nuomone, o ne šokinėk palei kitų dūdas. Senai SlowHack kenkėju etapas praeitas liko tik maža dalis botu žaidėju kurie nesugeba apsisaugotu nuo slowhack'u. Banas man nieko nereikš, manau pats Arnas jei skaitys supras jog yra dalis tiesos mano postuose.
http://www.s-mc.lt - Minecraft projektas
http://www.s-cs.lt - Counter Strike 1.6 projektas

kibillcat
Ar jis surinks 50 žinučių?
Posts: 47
Joined: 2012 Aug 31 19:17
Skype: saulius304

Re: Slowhack prevencija

Post by kibillcat »

PyPKjE wrote:
laimiukas3 wrote:PyPKjE kaip slowhack pritarejus manau ban is cia vietoj atsiprasymu tt. dar visiems pisa prota :)
Pats neskleisk klaidingu erezijų dėl žaidėju kurie naudojasi pirktu Steam žaidimu slowhack neveikia, juk davei IP'us serverių kurie man nifiga to cs'o nei sugadino nei kažkaip paveikė, nes naudoju legalų pirktą žaidimą ir nuo to esu apdraustas. Priminsiu NonSteam yra nelegalu ir tas nelegalumas palieka žaidime spragų, bet vėlgi jau ir NonSteam versijų yra kurios puikiausiai apsaugotos nuo SlowHack :)
Žinok yra serverių kur ir ant steam veikia slowhack, jeigu jau sugebėjo padaryt, kad steamus redirectintu.. :)
Last edited by kibillcat on 2015 Jul 20 17:49, edited 1 time in total.

Terror
Senbūvis
Posts: 1086
Joined: 2015 Feb 27 19:29
Location: Alytus

Re: Slowhack prevencija

Post by Terror »

Bl ja jau jis naudoji tuos sudus tai bl kodel gi ir man nenaudok ? :D

:piktas:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests