Aaarnai, tau klausimelis...

Kalbos apie viską kas nesusiję su kitais forumais.
User avatar
aaarnas
Vyr. diskusijų administratorius
Posts: 3891
Joined: 2010 Aug 31 13:21
Skype: fiarno
Contact:

Re: Aaarnai, tau klausimelis...

Post by aaarnas »

Na čia jau nepasakysiu kaip ištaisyti :D Reikia viską tikrinti.
Palikau CS pasaulį ;/ . Nebepasiekiamas.

User avatar
beast
AMX Mod X ekspertai
Posts: 509
Joined: 2011 Jan 08 18:44
Skype: thefurious4
Contact:

Re: Aaarnai, tau klausimelis...

Post by beast »

Su amxx mysql (sqlx konkrečiai) tai tikros problemos. Su dviem skirtingais pluginais turėjau problemų, kad random dinginėdavo (ar nusinulindavo) žaidėjų įrašai iš duomenų bazės. Nors visus prisijungimus, duomenų užkrovimus buvau padaręs pagal tutorialus ir šiaip, kietų scripterių pavyzdžius. Viską išbandžiau, niekas nepadėjo. Mistika ir tiek. Net neina suprasti, kokiu būtent metu nusinulina tie duomenys. Dabar naudoju gunxp su nvault išsaugojimu, nes bijau, kad su mysql ir ten tas bugas pasikartos.

User avatar
psychical
Viršininkas
Posts: 2094
Joined: 2011 Mar 12 22:19
Skype: tautvydas11
Location: Linksmakalnis
Contact:

Re: Aaarnai, tau klausimelis...

Post by psychical »

Nusinulina map'ui besikeiciant (issaugant ir vel greitai uzkraunant xp) Manyciau reiktu koki taska padaryti su map pradzia, ar kazka tokiu, kai vienu metu jungiasi sakykim 20 zaideju... Nes nu ir pats, jei ka nors darytum, tikrai, jog nebutu kitaip :D

User avatar
beast
AMX Mod X ekspertai
Posts: 509
Joined: 2011 Jan 08 18:44
Skype: thefurious4
Contact:

Re: Aaarnai, tau klausimelis...

Post by beast »

Nebūtinai keičiantis mapui. Gali nusinulinti ir tada, kai tiesiog bet kada atsjungi/prisijungi prie serverio.

User avatar
aaarnas
Vyr. diskusijų administratorius
Posts: 3891
Joined: 2010 Aug 31 13:21
Skype: fiarno
Contact:

Re: Aaarnai, tau klausimelis...

Post by aaarnas »

beast, vieną idėją turiu:

Su sqlx užklausa daroma su palaukimu. Ta prasme siunčiama užklausa į mysql serverį ir tik kai ateina atsakymas, perduodamas į nurodytą funkciją.
Dabar kai serveryje daug žmonių, tai visiems iš karto išsiunčia užklausas. Susidaro didelė eilė ir paskutiniam žmogui nespėja atsiųsti duomenų, nes pasikeičia žemėlapis. Dėl to pradingsta visi jo surinkti taškai tame žemėlapyje. Siųlau pamėginti disconecte daryti su execute. Kaip manai ?
Palikau CS pasaulį ;/ . Nebepasiekiamas.

User avatar
beast
AMX Mod X ekspertai
Posts: 509
Joined: 2011 Jan 08 18:44
Skype: thefurious4
Contact:

Re: Aaarnai, tau klausimelis...

Post by beast »

Mano problema tokia, kad duomenys nusinulina visiškai, o ne tik tame mape surinkti, ir kaip sakiau, nesu įsitikinęs, kad būtent keičiantis mapui dažniausiai nusinulina įrašai. Juolab, kad viename plugine esu padaręs, kad žaidėjui atsijungus duomenų nesiųstų į duombazę (jie išsaugojami anksčiau, tam tikro įvykio metu), bet jie vis tiek random dinginėja.

Beje aš pirmą kartą pastebėjau šią problemą, kai pluginą buvau pasidaręs su SQL_Connect bei SQL_execute. Tada nusprendžiau viską perdaryti su SQL_ThreadQuery, bet problema išliko.

Esu išbandęs metodą, kai žaidėjui prisijungus prie serverio, jam išsiunčiama papildoma užklausa tuo atveju, jei pirmos užklausos gražinti duomenys yra nuliniai. Bet tai irgi nepasiteisino. Tai greičiausiai reiškia, kad duomenys jau anksčiau buvo nunulinti. O iš to kyla išvada, kad kažkas negerai su sqlx moduliu, gal siuntimo metu, bandant išsaugoti duombazėj, kartais duomenys tiesiog nusinulina...

User avatar
psychical
Viršininkas
Posts: 2094
Joined: 2011 Mar 12 22:19
Skype: tautvydas11
Location: Linksmakalnis
Contact:

Re: Aaarnai, tau klausimelis...

Post by psychical »

beast wrote:Mano problema tokia, kad duomenys nusinulina visiškai, o ne tik tame mape surinkti, ir kaip sakiau, nesu įsitikinęs, kad būtent keičiantis mapui dažniausiai nusinulina įrašai. Juolab, kad viename plugine esu padaręs, kad žaidėjui atsijungus duomenų nesiųstų į duombazę (jie išsaugojami anksčiau, tam tikro įvykio metu), bet jie vis tiek random dinginėja.

Beje aš pirmą kartą pastebėjau šią problemą, kai pluginą buvau pasidaręs su SQL_Connect bei SQL_execute. Tada nusprendžiau viską perdaryti su SQL_ThreadQuery, bet problema išliko.

Esu išbandęs metodą, kai žaidėjui prisijungus prie serverio, jam išsiunčiama papildoma užklausa tuo atveju, jei pirmos užklausos gražinti duomenys yra nuliniai. Bet tai irgi nepasiteisino. Tai greičiausiai reiškia, kad duomenys jau anksčiau buvo nunulinti. O iš to kyla išvada, kad kažkas negerai su sqlx moduliu, gal siuntimo metu, bandant išsaugoti duombazėj, kartais duomenys tiesiog nusinulina...
Visko gali but, tai ka tik nvault naudot?... Bet dbr grizkim prie gunxp :D Ar butu galimybe PVZ.:client_dissconnect'e neissaugoti levelio atsijungiant jei jis yra mazesnis nei esamas duomenu bazeje?

User avatar
aaarnas
Vyr. diskusijų administratorius
Posts: 3891
Joined: 2010 Aug 31 13:21
Skype: fiarno
Contact:

Re: Aaarnai, tau klausimelis...

Post by aaarnas »

Ieškojau bug reports, ar šiaip forume allied, tai nieko neradau, kad būtų kokios problemos su sqlx moduliu.

Man taip pat yra buvę, kad pradingsta duomenys.
Reikia kažkaip patikrinti kuriuoje vietoje jie dingsta. Siųlau pakankinti serverį ir kai siunti kokią UPDATE (ar panašiai) užklausą, grįžus rezultatui siųsti SELECT užklausą, kad patikrinti ar duomenys kartais nenusinulino. Ir jei neatitinka updatinti duomenys su gautais, tai iš karto loginti šitai.
Jei rasim bug, reiks pranešti developeriams.
Palikau CS pasaulį ;/ . Nebepasiekiamas.

User avatar
psychical
Viršininkas
Posts: 2094
Joined: 2011 Mar 12 22:19
Skype: tautvydas11
Location: Linksmakalnis
Contact:

Re: Aaarnai, tau klausimelis...

Post by psychical »

Va 1 didele klaida, nzn gal tik man:

Code: Select all

 Sprite:  no pSprite!!!Sprite:  no pSprite!!!Sprite:  no pSprite!!!Sprite:  no pSprite!!!Sprite:  no pSprite!!!Sprite:  no pSprite!!!Sprite:  no pSprite!!!Sprite:  no pSprite!!!Sprite:  no pSprite!!!Sprite:  no pSprite!!!Sprite:  no pSprite!!!Sprite:  no pSprite!!!Sprite:  no pSprite!!!Sprite:  no pSprite!!!Sprite:  no pSprite!!!Sprite:  no pSprite!!!Sprite:  no pSprite!!!Sprite:  no pSprite!!!Sprite:  no pSprite!!!Sprite:  no pSprite!!!Sprite:  no pSprite!!!Sprite:  no pSprite!!!
Cia pas tave CTF :D Konsoleje taip...

User avatar
aaarnas
Vyr. diskusijų administratorius
Posts: 3891
Joined: 2010 Aug 31 13:21
Skype: fiarno
Contact:

Re: Aaarnai, tau klausimelis...

Post by aaarnas »

Žinau, čia serverio problema. Niekaip neišsiaiškinu iš kur ji.
Palikau CS pasaulį ;/ . Nebepasiekiamas.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests