Su gimtadieniu Terror

Kalbos apie viską kas nesusiję su kitais forumais.
User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: Su gimtadieniu Terror

Post by laimiukas3 »

Fedingas wrote:
omonas1 wrote:Fedingas tu esi nihilistas, kad ką čia bepridursi. Nors is kur tau zinoti ką tai reiškia :)
Nu tikrai ne man tavo lenkiško kiemo bajeriukus žinot. :)

Žiūrkute išlindai? Tai atsakyk savo lojaliems bendražygiams, kurie be jokio atlygio tave reklamuoja, kaip ten yra su tais FAKE Playeriais ir klientų banais ir t.t.
Kokia čia diktatūra vedi, kad dabar aš nusipirksiu iš tavęs BOOSTĄ ir gausiu baną, jau man rizika, taip pat ir kitiems RIZIKINGA čia pirkti, mokėt 5Eur už tai, kad serverį bet kada gali išimti nepaaiškinus net už ką ir taisyklėse jokių punktų nepažeidus.

TODĖL kol nepaaiškinsi išvada paprasta
Jokiu būdu Nepirkit GAMETRACKER BOOSTO!!!

Irmantas Jarošas
sapiegos 5-3, Vilnius
[email protected]
869872241
https://www.facebook.com/irmantas.jarosas
Image

Image
prasau irodymus pateikti del fake zaideju o ne kitu atveju bybi ciulpi
teroras ar tu prasau irodyti kodel ten fake zaidejai tada snekek kitu atveju tu tik eili suda sakantis sudas

srri ar tu kaip sss nuo svetimu nuo0trauku tau stovi ar kas tu irodik kazka bent ka tas sugeba nes tu db nk negali cia prilementi esi asilo vietoj
Image
Image
Image

Terror
Senbūvis
Posts: 1086
Joined: 2015 Feb 27 19:29
Location: Alytus

Re: Su gimtadieniu Terror

Post by Terror »

Omonas: Tau parašiau už ką banas, bet kadangi nesuvoki ką darai, paaiškinu (netiesą rašydamas žmonėms, kenki mano projektui). Išvadas bandyk pasidaryti pats.

Papasakok man dabar kodel jis kaip daro jei taisykles nebuvo tokio dalyko ir dar kaip tik vakar kaip padare nors galejo ir seniau todel butent jam reikejo uzdet tas ban ir pasalint mano tas servas is booster :/ Nepyk laimiukas,bet man tai nepatinka. galejo tai padaryt jau pries 2 men kaip kalbejau del fake dar ir tau sakiau pameni ? as po to laiko net nezodzio nesakiau o jam atejo i galva mintis pasalint mano server ir ban uzdeti ar tai grazu manau kad ne. :/ dar kaip tik pirkau booster vakar ir tikrai nepagalvojau kad kaip bus galejo iskarto pasakyk o ne tik tada kaip nusipirkau :8: as tik prasau grazinti 5Eur kur sumokejau tik tiek nors nebesvarbu ir kaip full servas. bet eurai nesimeto pakampem.

laimiukas jei dar turi klausimu tai yra Asmenines zinutes :)
Last edited by Terror on 2016 Apr 11 18:51, edited 1 time in total.

User avatar
Fedingas
O taip. Jis jau surinko 50 žinučių!
Posts: 90
Joined: 2015 Nov 23 15:41

Re: Su gimtadieniu Terror

Post by Fedingas »

laimiukas3 wrote:
Fedingas wrote:
omonas1 wrote:Fedingas tu esi nihilistas, kad ką čia bepridursi. Nors is kur tau zinoti ką tai reiškia :)
Nu tikrai ne man tavo lenkiško kiemo bajeriukus žinot. :)

Žiūrkute išlindai? Tai atsakyk savo lojaliems bendražygiams, kurie be jokio atlygio tave reklamuoja, kaip ten yra su tais FAKE Playeriais ir klientų banais ir t.t.
Kokia čia diktatūra vedi, kad dabar aš nusipirksiu iš tavęs BOOSTĄ ir gausiu baną, jau man rizika, taip pat ir kitiems RIZIKINGA čia pirkti, mokėt 5Eur už tai, kad serverį bet kada gali išimti nepaaiškinus net už ką ir taisyklėse jokių punktų nepažeidus.

TODĖL kol nepaaiškinsi išvada paprasta
Jokiu būdu Nepirkit GAMETRACKER BOOSTO!!!

Irmantas Jarošas
sapiegos 5-3, Vilnius
[email protected]
869872241
https://www.facebook.com/irmantas.jarosas
Image

Image
prasau irodymus pateikti del fake zaideju o ne kitu atveju bybi ciulpi
teroras ar tu prasau irodyti kodel ten fake zaidejai tada snekek kitu atveju tu tik eili suda sakantis sudas

srri ar tu kaip sss nuo svetimu nuo0trauku tau stovi ar kas tu irodik kazka bent ka tas sugeba nes tu db nk negali cia prilementi esi asilo vietoj
OMONAS jau seniai aiškus. Slowhack ir kt šūdai tiesiog liejasi per kraštus. Todėl eilinė afera dėl FAKE PLAYER nieko čia nestebina ir man px yra. Aš ten neperku, nepirksiu ir kitiem rekomenduosiu niekada nepirkti, nes gaus kažkiek kvailų zombių, kažkiek FAKE PLAYER BOOSTĄ, kuris dirbtinai užpildys serverį.

Laimiukastrys, taip pat aiškus yra

1)MultiACC: http://amxmodx.lt/memberlist.php?mode=viewprofile&u=281
2) Jei dirbi statybose, o aš prie kompiuterio, tai turi daugiau pinigų už mane ant BOOST?
Galbūt ir daugiau uždirbi, bet panaudoji tikrai kvailai, šerdamas OMONĄ, remdanas parazitą.
3) Backlinkai į parazitų projektų projektus. (larcon.lt)
4) Bendra sąjunga su OMONU (Didžiausiu Lietuvos parazitu, CS 1.6 slowhackeriu, padedi jam dar labiau plėstis, didinti įtaką, platinti jo zombių BOOSTĄ.)

User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: Su gimtadieniu Terror

Post by laimiukas3 »

Terror wrote:Omonas: Tau parašiau už ką banas, bet kadangi nesuvoki ką darai, paaiškinu (netiesą rašydamas žmonėms, kenki mano projektui). Išvadas bandyk pasidaryti pats.

Papasakok man dabar kodel jis kaip daro jei taisykles nebuvo tokio dalyko ir dar kaip tik vakar kaip padare nors galejo ir seniau todel butent jam reikejo uzdet tas ban ir pasalint mano tas servas is booster :/ Nepyk laimiukas,bet man tai nepatinka. galejo tai padaryt jau pries 2 men kaip kalbejau del fake dar ir tau sakiau pameni ? as po to laiko net nezodzio nesakiau o jam atejo i galva mintis pasalint mano server ir ban uzdeti ar tai grazu manau kad ne. :/ dar kaip tik pirkau booster vakar ir tikrai nepagalvojau kad kaip bus galejo iskarto pasakyk o ne tik tada kaip nusipirkau :8: as tik prasau grazinti 5Eur kur sumokejau tik tiek nors nebesvarbu ir kaip full servas. bet eurai nesimeto pakampem.

laimiukas jei dar turi klausimu tai yra Asmenines zinutes :)
pinigu sude tu nemates gyvenimo irgi tai jebala zavali kol ne paiskinsi kaip tuops fake zaidejus padaryti ir kad jie moketu pinigus faktu gteioginiu nk tu neturi esi DUXAS KONCINAS KUR SAKAU PASKANDINCIAU IS SMUGIO UOEJA TU ESI SUDAS DAUGIAU NIEKAS

-- 2016 Bal 11 21:04 --
laimiukas3 wrote:
Terror wrote:Omonas: Tau parašiau už ką banas, bet kadangi nesuvoki ką darai, paaiškinu (netiesą rašydamas žmonėms, kenki mano projektui). Išvadas bandyk pasidaryti pats. sveikinu tave :)
Papasakok man dabar kodel jis kaip daro jei taisykles nebuvo tokio dalyko ir dar kaip tik vakar kaip padare nors galejo ir seniau todel butent jam reikejo uzdet tas ban ir pasalint mano tas servas is booster :/ Nepyk laimiukas,bet man tai nepatinka. galejo tai padaryt jau pries 2 men kaip kalbejau del fake dar ir tau sakiau pameni ? as po to laiko net nezodzio nesakiau o jam atejo i galva mintis pasalint mano server ir ban uzdeti ar tai grazu manau kad ne. :/ dar kaip tik pirkau booster vakar ir tikrai nepagalvojau kad kaip bus galejo iskarto pasakyk o ne tik tada kaip nusipirkau :8: as tik prasau grazinti 5Eur kur sumokejau tik tiek nors nebesvarbu ir kaip full servas. bet eurai nesimeto pakampem.

laimiukas jei dar turi klausimu tai yra Asmenines zinutes :)
pinigu sude tu nemates gyvenimo irgi tai jebala zavali kol ne paiskinsi kaip tuops fake zaidejus padaryti ir kad jie moketu pinigus faktu gteioginiu nk tu neturi esu DUXAS KONCINAS KUR SAKAU PASKANDINCIAU IS SMUGIO UOEJA TU ESI SUDAS DAUGIAU NIEKAS
Terror man jokio skirtumo tu ten ban ar ne ne mano reikalas ir man ne idomu cj as tave su gimtadieniu pasvekinau taip buk zmogus paprastesnis nedaryk copi paste ir nenusigyven iki nacisto lygio tada zmogum uzauksi cj ne izeidimas dar jaunas bachuras atsigausi kaip turi buti
Image
Image
Image

User avatar
Fedingas
O taip. Jis jau surinko 50 žinučių!
Posts: 90
Joined: 2015 Nov 23 15:41

Re: Su gimtadieniu Terror

Post by Fedingas »

Gerai, kad skauda, taip ir turi būti, svarbiausia yra ir buvo užminti jum ant žaisdos, kuria padarėt CS pasauliui parazitynas šitas.

Ir jei ką paskandinsi, tai savo šūdservius OMONO zombių jūroje, juos tikrai esi paskandinęs, kaip ir kita "Grietinėlė & CO". Procs.lt toj tuščias liks, negi tas žąsinas neprasitęs? Pastovumo nebus šūdserviuose?

Jei ir toliau reiks tokiom kainom FAKE PLAYER BOOST pirkti, tai nežinau, reikės daug daug STATYBOSE tau dirbt, kad uždirbtum ant FAKE PLAYERIŲ BOOSTO.

Ir susidraugauk su lietuvių kalba žyde/lenke, nes nesuprantu ar bandai argumentuot kažką, ar nusišneki.

User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: Su gimtadieniu Terror

Post by laimiukas3 »

Fedingas wrote:Gerai, kad skauda, taip ir turi būti, svarbiausia yra ir buvo užminti jum ant žaisdos, kuria padarėt CS pasauliui parazitynas šitas.

Ir jei ką paskandinsi, tai savo šūdservius OMONO zombių jūroje, juos tikrai esi paskandinęs, kaip ir kita "Grietinėlė & CO". Procs.lt toj tuščias liks, negi tas žąsinas neprasitęs? Pastovumo nebus šūdserviuose?

Jei ir toliau reiks tokiom kainom FAKE PLAYER BOOST pirkti, tai nežinau, reikės daug daug STATYBOSE tau dirbt, kad uždirbtum ant FAKE PLAYERIŲ BOOSTO.

Ir susidraugauk su lietuvių kalba žyde/lenke, nes nesuprantu ar bandai argumentuot kažką, ar nusišneki.
jau tau apie serverius ir ju kokybe reik tik ir kalbeti kalbeti apkaba.lt cj xDD tu kai miegi irgi taip pavydi ?:D
Image
Image
Image

User avatar
omonas1
Ar jis surinks 50 žinučių?
Posts: 34
Joined: 2016 Apr 07 16:01
Skype: omonas
Location: Vilnius

Re: Su gimtadieniu Terror

Post by omonas1 »

Fedingas, eik užsiimk kita veikla, nes kompiuteris, žudo tavo smegenų ląsteles dideliu grečiu, greitu metu nesugebesi apsktitai suprati kur tu randiesi bei ką darai.

-- 2016 Bal 11 22:05 --
omonas1 wrote:Fedingas, eik užsiimk kita veikla, nes kompiuteris, žudo tavo smegenų ląsteles dideliu grečiu, greitu metu nesugebesi apsktitai suprasti kur tu randiesi bei ką darai.

User avatar
tusoradijas
O taip. Jis jau surinko 50 žinučių!
Posts: 83
Joined: 2016 Jan 18 01:08
Location: Vilnius

Re: Su gimtadieniu Terror

Post by tusoradijas »

oo, troliai atgijo , ir dar plius vel mano serva apsnekat :) dw, dw , daugiau snekesit, daugiau zaideju pritrauksit ! :D

bbz, kur jus cia fake matot realiai:

Ps, visi puikiai zinome,kad su boost, lietuvisku zaideju srauto negausit teoriskai, todel kol jus rekaujat, mano serveri vis daugiau lietuviu losia :D

o jus pavydekit, pavydekit :D

Image - cia kazkur turi buti fake zaidejai, nu bl prasom, ziurim , as tai ju nematau, lietuviai visi bendraujantis, netgi latviai rusiskai moka pakalbeti :D

troliai :trollface: :trollface:

http://www.procs.lt - Best server 4 ever :respect:
PUBLIC : cs.procs.lt:27015
CSDM : cs.procs.lt:27016
Counter-Strike 1.6 Download : http://counter-strike-download.procs.lt/
TŪSO Radijas - http://www.tusoradijas.eu
Image

User avatar
Fedingas
O taip. Jis jau surinko 50 žinučių!
Posts: 90
Joined: 2015 Nov 23 15:41

Re: Su gimtadieniu Terror

Post by Fedingas »

ŠūdoRadijas,

juk čia BOOSTINI savo šūdą:

http://185.80.128.244/server_info.php?id=19

O Omonas tai prisišikęs kelnėse taip ir neišlemena tai ką visi nori išgirsti, gal tada visai tu čia nerašyk parazite, prakeiktas.
Turėtum gėdos, bet parazitai jos neturi šiais laikais.

Matosi, kad koks tu dievas.
Last edited by Fedingas on 2016 Apr 11 21:22, edited 1 time in total.

User avatar
tusoradijas
O taip. Jis jau surinko 50 žinučių!
Posts: 83
Joined: 2016 Jan 18 01:08
Location: Vilnius

Re: Su gimtadieniu Terror

Post by tusoradijas »

tiesa pasakius net neskaiciau ka raset, nelabai idomu. Man tik keista, kodel fedingas pats turintis master serveri, ir bandantis po 1 eura pardavinet super duper boosta, ateina ir pisa prota tam kuris jau tuos masterius 10 metu atgal susikures ? :D

o as kaip ir minejau, boost yra laikinas dalykas , taciau zmones zino kur yra :liux: o kur yra :nono:

2016.01.15 startavau, su sudprojekciais, bet ciuju daugiau litovcu zaideju turiu, uz jus visus sudejus? :D :D

Beja, palaukit, isoksiu as i traukini, tai visi kurie dabar trolinot, rasysit man , tipo viskas , tu zjbs :liux: maladec pacanas :liux: padek man :pagalys:

taigi :trollface: :trollface: :trollface: :asian: :asian:
PUBLIC : cs.procs.lt:27015
CSDM : cs.procs.lt:27016
Counter-Strike 1.6 Download : http://counter-strike-download.procs.lt/
TŪSO Radijas - http://www.tusoradijas.eu
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests