Naujas exploidas

Forumas skirtas spręsti problemas iškilusias su CS 1.6 serveriais.
Post Reply
User avatar
Mindaugash
O taip. Jis jau surinko 50 žinučių!
Posts: 75
Joined: 2015 Sep 23 03:09

Naujas exploidas

Post by Mindaugash »

Sveikas, atsirado kazkoks naujas exploidas atejo i serveri kazkoks ruskis, pradejo serveri lauzyti (perkeltime prasme) uzblokaves ji tiesiog visiems zaidejams automatiskai uzsidejo ban o kurie turejo privilegijas galejo jungtis i serveri, t.y visiems rode no responding atblokavus ruski, vel galejo visi zaidejei jungtis i serveri. kame gali buti reikalas?

User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: Naujas exploidas

Post by laimiukas3 »

Mindaugash wrote:Sveikas, atsirado kazkoks naujas exploidas atejo i serveri kazkoks ruskis, pradejo serveri lauzyti (perkeltime prasme) uzblokaves ji tiesiog visiems zaidejams automatiskai uzsidejo ban o kurie turejo privilegijas galejo jungtis i serveri, t.y visiems rode no responding atblokavus ruski, vel galejo visi zaidejei jungtis i serveri. kame gali buti reikalas?
iptables -A INPUT -s 84.32.122.51 -j DROP :) man taspats buvo padejo :)

-- 2015 Spa 18 22:32 --
laimiukas3 wrote:
Mindaugash wrote:Sveikas, atsirado kazkoks naujas exploidas atejo i serveri kazkoks ruskis, pradejo serveri lauzyti (perkeltime prasme) uzblokaves ji tiesiog visiems zaidejams automatiskai uzsidejo ban o kurie turejo privilegijas galejo jungtis i serveri, t.y visiems rode no responding atblokavus ruski, vel galejo visi zaidejei jungtis i serveri. kame gali buti reikalas?
iptables -A INPUT -s 84.32.122.51 -j DROP :) man taspats buvo padejo :)
tik to urodo ip dek :)
Image
Image
Image

Scott
Parašęs kelias žinutes
Posts: 8
Joined: 2015 Apr 26 15:39
Skype: alvin_strike9

Re: Naujas exploidas

Post by Scott »

Aš žinau, kame pas tave problema, tačiau iš manęs pagalbos niekada nesulauksi, už naglumą kopijuojant aprašymą ir bandant įrodinėt, kad pats jį rašei, nors net mano skp pamiršęs buvai ištrint/pakeist :)

User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: Naujas exploidas

Post by laimiukas3 »

Scott wrote:Aš žinau, kame pas tave problema, tačiau iš manęs pagalbos niekada nesulauksi, už naglumą kopijuojant aprašymą ir bandant įrodinėt, kad pats jį rašei, nors net mano skp pamiršęs buvai ištrint/pakeist :)
nu ir pasol tu nx is cia :)
cia ir taip aisku tas zaidejas buna su admino stam id o kadangi amxbans banina ant to tai ir gaunasi taip :)
Image
Image
Image

User avatar
Mindaugash
O taip. Jis jau surinko 50 žinučių!
Posts: 75
Joined: 2015 Sep 23 03:09

Re: Naujas exploidas

Post by Mindaugash »

Problema sutvarkyta.

Scott
Parašęs kelias žinutes
Posts: 8
Joined: 2015 Apr 26 15:39
Skype: alvin_strike9

Re: Naujas exploidas

Post by Scott »

laimiukas3 wrote:
Scott wrote:Aš žinau, kame pas tave problema, tačiau iš manęs pagalbos niekada nesulauksi, už naglumą kopijuojant aprašymą ir bandant įrodinėt, kad pats jį rašei, nors net mano skp pamiršęs buvai ištrint/pakeist :)
nu ir pasol tu nx is cia :)
cia ir taip aisku tas zaidejas buna su admino stam id o kadangi amxbans banina ant to tai ir gaunasi taip :)
Jis parašė, kad visiems užsidėjo IP banai, nes rodė, jog serveris išjungtas. Tai apie kokius amxbans sid banus čia rašai? Ar skaityt nemoki? :)

User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: Naujas exploidas

Post by laimiukas3 »

Scott wrote:
laimiukas3 wrote:
Scott wrote:Aš žinau, kame pas tave problema, tačiau iš manęs pagalbos niekada nesulauksi, už naglumą kopijuojant aprašymą ir bandant įrodinėt, kad pats jį rašei, nors net mano skp pamiršęs buvai ištrint/pakeist :)
nu ir pasol tu nx is cia :)
cia ir taip aisku tas zaidejas buna su admino stam id o kadangi amxbans banina ant to tai ir gaunasi taip :)
Jis parašė, kad visiems užsidėjo IP banai, nes rodė, jog serveris išjungtas. Tai apie kokius amxbans sid banus čia rašai? Ar skaityt nemoki? :)
tai murziau padek sudo nerasinejas :)
Image
Image
Image

User avatar
Mindaugash
O taip. Jis jau surinko 50 žinučių!
Posts: 75
Joined: 2015 Sep 23 03:09

Re: Naujas exploidas

Post by Mindaugash »

Scott wrote:
laimiukas3 wrote:
Scott wrote:Aš žinau, kame pas tave problema, tačiau iš manęs pagalbos niekada nesulauksi, už naglumą kopijuojant aprašymą ir bandant įrodinėt, kad pats jį rašei, nors net mano skp pamiršęs buvai ištrint/pakeist :)
nu ir pasol tu nx is cia :)
cia ir taip aisku tas zaidejas buna su admino stam id o kadangi amxbans banina ant to tai ir gaunasi taip :)
Jis parašė, kad visiems užsidėjo IP banai, nes rodė, jog serveris išjungtas. Tai apie kokius amxbans sid banus čia rašai? Ar skaityt nemoki? :)
:shok:

Terror
Senbūvis
Posts: 1086
Joined: 2015 Feb 27 19:29
Location: Alytus

Re: Naujas exploidas

Post by Terror »

kur jusu pagalba per kietą vaidina visi o kai reikia padek tai bbd nevienas nieko nzn ? :lol2:

tipo zino kame beda bet kazkaip padek nenori nes nieko net nzn :fool:

:boo:
Last edited by Terror on 2015 Oct 24 17:36, edited 1 time in total.

User avatar
iFreak
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 231
Joined: 2013 Sep 28 20:52
Skype: ifreak_1

Re: Naujas exploidas

Post by iFreak »

Mindaugash wrote:Problema sutvarkyta.
Galima sužinoti kaip?
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: FrankJScott and 3 guests