Ištrinta

Jūsų sukurti serveriai, internetiniai projektai.
Forum rules
Reikalaujami kriterijai:
1. Išsamus aprašymas apie Jūsų projektą.
2. Informacija turi būti pateikta gražiai, tvarkingai sudėliojant viską į vietas.

3. Kurdami pristatymą Jūs turite sudominti skaitytoją, kad jis apsilankytų Jūsų projekte. To pasiekti galima kuo išsamiau aprašant Jūsų projekto privalumus ir priežastis kodėl žmogus turi čia apsilankyti.
User avatar
Bacardis
Ar jis surinks 50 žinučių?
Posts: 42
Joined: 2014 Dec 17 20:10
Skype: andrius_bac
Contact:

Re: CS-BOOST.LT

Post by Bacardis »

as tau galiu duoti numeri is kurio buvo atliktas mokejimas, ir jei tavo sistema kaip sakai samoklinga tai turi tau rodyt visus mokejimus, as tau jokiu kaltinimu nereiskiu, tik pasakau tiesa ;) as tau i pm nr duosiu o tu kniskis po savo sistema, nes pasmane payseroj problemu nebuna jei tvarkinga sms sistema...tai tau linkiu tik susitvarkyk sms sistema ir viskas bus gerai... :) bet as geriau draugausiu su tikrais boostais.

User avatar
rimtas7
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 265
Joined: 2013 Feb 28 20:05

Re: CS-BOOST.LT

Post by rimtas7 »

Negavau jokio PM. Yra oficialūs kontaktai per juos ir kreipkis.
///AMG

User avatar
Bacardis
Ar jis surinks 50 žinučių?
Posts: 42
Joined: 2014 Dec 17 20:10
Skype: andrius_bac
Contact:

Re: CS-BOOST.LT

Post by Bacardis »

as i tavo ta melaginga saita net lyst neroriu... nes tu net per kontaktus ragelio nekeli... neturiu ka pasakyt... off topic

User avatar
rimtas7
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 265
Joined: 2013 Feb 28 20:05

Re: CS-BOOST.LT

Post by rimtas7 »

Aš apšalęs. 33 metų ir tokius vėjus kalbėt, bet taip ir nepateiki jokių duomenų, nei tu pirkai nei tu ką. Moderatoriai galėtų įspėt tokius už tokio apsurdo kėlimą.
///AMG

User avatar
Bacardis
Ar jis surinks 50 žinučių?
Posts: 42
Joined: 2014 Dec 17 20:10
Skype: andrius_bac
Contact:

Re: CS-BOOST.LT

Post by Bacardis »

as tau sakau tau i pm parasiau sakai negavai? tai nevaidink cia tokio gerucio... viskas nori in real pasneket ir apie kontaktus mano profilije surasi skype! as is taves nieko neprasau tik tavo projektas kolkas nieko vertas pinigai tau i saskaita uz kuriuos nusipirk saldainiu ar merginas pakviesk i pasimatima, ai tiesa bet tu bijai iseit is namu... ir ragelio nekeli... ar numeriuka lieva pasidares ant payseros... neturiu zodziu su tokiu zmogum sneket.. DIDELIS TASKAS .
Last edited by Bacardis on 2014 Dec 18 21:07, edited 2 times in total.

User avatar
asus
Jau po truputį tampa savu
Posts: 183
Joined: 2014 Sep 19 23:42
Skype: mirtis.lt
Location: Vilnius
Contact:

Re: CS-BOOST.LT

Post by asus »

:devil: Manau čiia turbobustinis nesamones rašo, nes jo ištrynė projektą iš čia....
Tik kvailiai ir numirėliai niekada nekeičia savo nuomonės.

User avatar
Bacardis
Ar jis surinks 50 žinučių?
Posts: 42
Joined: 2014 Dec 17 20:10
Skype: andrius_bac
Contact:

Re: CS-BOOST.LT

Post by Bacardis »

tai cia ir taip aisku kad tas, tegu Administracija rakina tema, nes nera tolko cia daugiau bazarint.

User avatar
rimtas7
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 265
Joined: 2013 Feb 28 20:05

Re: CS-BOOST.LT

Post by rimtas7 »

asus wrote::devil: Manau čiia turbobustinis nesamones rašo, nes jo ištrynė projektą iš čia....
Jis nepateikia duomenų, jokio PM neatsiunčia, bet ir be šitų aš matau, kad nebuvo jokio užsakymo, kad nėra jokio išimto ir nepanaudoto rakto. O jis vistiek čia aferas kelia. Žodžiu kiek suprantu bando reputacija gadint nebūtais dalykais ir teršia temą. Aš tikiuosi Pysichal moderatoriui užteks kompetencijos išvalyt šitą šmeištą.

Bacardis, o tavo Nonstopinis serveris žinok į juoduosius sąrašus bus įdėtas visur kur tik aš turiu galios - tegul tau tai bus pamoka.
///AMG

turboboost
Naujokas apylinkėse
Posts: 3
Joined: 2014 Dec 08 16:04
Skype: css.setti.lt
Contact:

Re: CS-BOOST.LT

Post by turboboost »

asus wrote::devil: Manau čiia turbobustinis nesamones rašo, nes jo ištrynė projektą iš čia....
Neminek ,Dievo vardo be reikalo ...

-- 2014 Gru 19 11:55 --
rimtas7 wrote: Bacardis, o tavo Nonstopinis serveris žinok į juoduosius sąrašus bus įdėtas visur kur tik aš turiu galios - tegul tau tai bus pamoka.
:lol3: , ir kur tu tos galios turi ? , csservai.lt , cs-servai.lt , apkaba.lt , cs-boost.lt , tai kad jie visi mire yra :)
cs-boost.lt/index.php?masterserver 233 zaideju per para aplanko tavo ms , MIRES JIS :boo: , tu pasiek nors 2k ir bent tada bandyk ka nors panasaus daryti , jomajo - totalus klaunas esi :xixi:
turbo-boost.lt

User avatar
beast
AMX Mod X ekspertai
Posts: 509
Joined: 2011 Jan 08 18:44
Skype: thefurious4
Contact:

Re: CS-BOOST.LT

Post by beast »

Shots fired Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 43 guests