Amxbans 5.1b error

Forumas skirtas klausimams/pamokoms susijusioms su PHP, SQL (MySQL), web technologijomis, HTML, CSS, javascript, turinio valdymo sistemomis ir kita.
Post Reply
Luxury
Ar galit patikėti? Jis jau parašė 20 žinučių
Posts: 20
Joined: 2013 Aug 20 21:09
Skype: Silvexcs

Amxbans 5.1b error

Post by Luxury »

Sveiki, taigi susiduriau su problema instaliuojant amxbans i nauja hostinga. Viska buvo ok sename hostinge, bet perejau i kita nes tas strigo. Stai mano problema:

Image


Padekit, kas galit.

Aciu.

User avatar
aaarnas
Vyr. diskusijų administratorius
Posts: 3891
Joined: 2010 Aug 31 13:21
Skype: fiarno
Contact:

Re: Amxbans 5.1b error

Post by aaarnas »

Nenaudok tokios senos versijos. Hosingai beveik visi naudoja naujesnę php versiją, tad ši seniena jau nebeveikia. +magicquotes dar įjunginėti reikia.
Gali pamėginti naujausią versiją: http://forum.amxbans.net/viewtopic.php?f=6&t=20
Palikau CS pasaulį ;/ . Nebepasiekiamas.

Luxury
Ar galit patikėti? Jis jau parašė 20 žinučių
Posts: 20
Joined: 2013 Aug 20 21:09
Skype: Silvexcs

Re: Amxbans 5.1b error

Post by Luxury »

Noreciau as ta 6.0.4 naudot, bet problema yra, is sms sql neuzkrauna adminu kai paleidziu amxbans...

User avatar
rotosas
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 225
Joined: 2011 Mar 19 18:56
Skype: rotosas
Location: Vilnius

Re: Amxbans 5.1b error

Post by rotosas »

Bet 5 kažkaip gražiau atrodo ta lentelė nei 6. :D Čia tik mano nuomonė. Nors šiaip galima persidaryt tą lentelę ant 6.
Image
Image
Jei padėjau, nepagailėk ir nepatingėk paspaust +KARMA. :)

xuzy
Ar jis surinks 50 žinučių?
Posts: 46
Joined: 2013 Sep 26 13:26

Re: Amxbans 5.1b error

Post by xuzy »

Isirasyk amxbans 6.0.4 ir per amxbans.cfg pakeisk, kad krautu is users.ini arba nekrautu adminu isvis, man taip yra, padariau ir normaliai veikia.. Jeigu nori, kad veiktu ir amx_reloadadmins komanda, amxbans_core.sma yra admins_flush komanda (dvejuose vietuose), jas uzkomentuok su // ir compile padaryk.

Luxury
Ar galit patikėti? Jis jau parašė 20 žinučių
Posts: 20
Joined: 2013 Aug 20 21:09
Skype: Silvexcs

Re: Amxbans 5.1b error

Post by Luxury »

xuzy wrote:Isirasyk amxbans 6.0.4 ir per amxbans.cfg pakeisk, kad krautu is users.ini arba nekrautu adminu isvis, man taip yra, padariau ir normaliai veikia.. Jeigu nori, kad veiktu ir amx_reloadadmins komanda, amxbans_core.sma yra admins_flush komanda (dvejuose vietuose), jas uzkomentuok su // ir compile padaryk.
Bandęs aš jau daryt kad išvis nekrautų, neveikia... Ber čia buvo 6.0.3 rodos. O dėl amx_reloadadmins tai kiek žinau rcon reikia...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests