Ipv6

Kalbos apie viską kas nesusiję su kitais forumais.
Post Reply
User avatar
psychical
Viršininkas
Posts: 2094
Joined: 2011 Mar 12 22:19
Skype: tautvydas11
Location: Linksmakalnis
Contact:

Ipv6

Post by psychical »

Ar ką nors žinot apie šį dalyką? Jei taip tai gal netyčia žinot ar Counter Strike palaiko Ipv6 protokolą iš interneto, jei taip, gal būtų galimą svetainę į kažkur, ką Jūs radot? :hm:

User avatar
aaarnas
Vyr. diskusijų administratorius
Posts: 3891
Joined: 2010 Aug 31 13:21
Skype: fiarno
Contact:

Re: Ipv6

Post by aaarnas »

Aš labai abejoju, ar jį palaiko. Nedaug kas gali pasakyti, nes niekas nežino, kaip ten padaryta.

O klausimas - kam to tau reikia, ir kur tu tą ipv6 panaudoji? Čia naujas standartas ir mažai dar kur jis naudojamas.

O šiaip, blogiausiu atveju, gali paklausti steam'o.
Palikau CS pasaulį ;/ . Nebepasiekiamas.

User avatar
psychical
Viršininkas
Posts: 2094
Joined: 2011 Mar 12 22:19
Skype: tautvydas11
Location: Linksmakalnis
Contact:

Re: Ipv6

Post by psychical »

Supranti ipv6 padaro tinklą saugesnį kartu ir turėdamas vidinį IP aš galėčiau turėti savo serverius, kodėl? Ogi todėl, nes tiesiog taip jau yra ;D Kad šitas būdas veikai išbandėm su web serveriu, iki jo puikiai priėjo visi, tačiau jo priėjimo linkas gaunasi kažkas tokio: [2001:0:4137:9e76:81d:f226:2a1d:4f4c], kaip faktas niekas tokio nevedžios, todėl man kyla klausimas ar jį galima naudoti kaip DNS, jei galima tai tada jį galima ir naudoti kaip adresą sukūrus serverį, jungimasis prie serverio šitų būdu atrodytų taip: [2001:0:4137:9e76:81d:f226:2a1d:4f4c]:27015 kiek bandžiau tai bandė jungt, tačiau serverio nebuvo nežinau ar kas gaunasi ;D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests