AMxBans Pagalbos

Čia keliamos įvairios serverių modifikacijos, sistemos kurios neapsiriboja pluginais ir atlieka svarbius dalykus.
Taip pat, užduodami klausimai, susiję su sistemų diegimu ir darbu.
User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: AMxBans Pagalbos

Post by laimiukas3 »

as galvojau sapnavau tai pasiklausiau seniau galima buvo bet tik is dvieju versiju.
Universalūs sprendimai
14:25 (prieš 8 valandas)
skirta aš

Sveiki,

kai kuriuose serveriuose buvo galima pakeisti PHP versiją, bet buvo galima rinktis tik iš dviejų PHP versijų. Šiuo metu galime pakeisti PHP versiją į bet kurią nuo 5.3 iki 7.3
Image
Image
Image

erniukakas
Jau po truputį tampa savu
Posts: 108
Joined: 2016 Feb 07 20:39
Skype: taketokx13

Re: AMxBans Pagalbos

Post by erniukakas »

Man tai grybauja tas FTP, Winscp bandziua ,fille zilla, buna keli pvz IPB sistema, kelia kelia, diskonektina , vel kelia, vel diskonektina, puse nesukelia, parasiau as jiem zinute, man atrodo pas juos cia problema. Neimanoma nieko ikelt, pradzioj kai pasiemiau viskas buvo gerai, dabar isvis kosmosas, beleka kelk atjungineja ftp... zodziu. Ar cia as kazkuo kaltas? :D
Image

User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: AMxBans Pagalbos

Post by laimiukas3 »

erniukakas wrote:Man tai grybauja tas FTP, Winscp bandziua ,fille zilla, buna keli pvz IPB sistema, kelia kelia, diskonektina , vel kelia, vel diskonektina, puse nesukelia, parasiau as jiem zinute, man atrodo pas juos cia problema. Neimanoma nieko ikelt, pradzioj kai pasiemiau viskas buvo gerai, dabar isvis kosmosas, beleka kelk atjungineja ftp... zodziu. Ar cia as kazkuo kaltas? :D
visko gali buti us lt ne koks pasirinkimas.

manau geriause isirasai i savo vps http://amxmodx.lt/viewtopic.php?f=37&t=2616 ir rami galva
Image
Image
Image

User avatar
popilas
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 401
Joined: 2017 Apr 04 11:44
Location: Alytus

Re: AMxBans Pagalbos

Post by popilas »

laimiukas3 wrote:
erniukakas wrote:Man tai grybauja tas FTP, Winscp bandziua ,fille zilla, buna keli pvz IPB sistema, kelia kelia, diskonektina , vel kelia, vel diskonektina, puse nesukelia, parasiau as jiem zinute, man atrodo pas juos cia problema. Neimanoma nieko ikelt, pradzioj kai pasiemiau viskas buvo gerai, dabar isvis kosmosas, beleka kelk atjungineja ftp... zodziu. Ar cia as kazkuo kaltas? :D
visko gali buti us lt ne koks pasirinkimas.

manau geriause isirasai i savo vps http://amxmodx.lt/viewtopic.php?f=37&t=2616 ir rami galva
Taip tiktai galetu dar prisideti DirectAdmin :D
PATYLĖK!!! Bent protingesnis atrodysi :)

User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: AMxBans Pagalbos

Post by laimiukas3 »

popilas wrote:
laimiukas3 wrote:
erniukakas wrote:Man tai grybauja tas FTP, Winscp bandziua ,fille zilla, buna keli pvz IPB sistema, kelia kelia, diskonektina , vel kelia, vel diskonektina, puse nesukelia, parasiau as jiem zinute, man atrodo pas juos cia problema. Neimanoma nieko ikelt, pradzioj kai pasiemiau viskas buvo gerai, dabar isvis kosmosas, beleka kelk atjungineja ftp... zodziu. Ar cia as kazkuo kaltas? :D
visko gali buti us lt ne koks pasirinkimas.

manau geriause isirasai i savo vps http://amxmodx.lt/viewtopic.php?f=37&t=2616 ir rami galva
Taip tiktai galetu dar prisideti DirectAdmin :D
o kam tu ji panaudotum DirectAdmin ?
Image
Image
Image

User avatar
Minde
Jau po truputį tampa savu
Posts: 175
Joined: 2013 Aug 31 15:01
Skype: cs.fenix.lt
Location: Palanga
Contact:

Re: AMxBans Pagalbos

Post by Minde »

Sveiki , gal kažkaip galima padaryti su amxbans , kad jis nerodytu pasibaigusiu banu ir nereikėtu rankinių būdu daryti Prune DB.
Image

User avatar
psychical
Viršininkas
Posts: 2094
Joined: 2011 Mar 12 22:19
Skype: tautvydas11
Location: Linksmakalnis
Contact:

Re: AMxBans Pagalbos

Post by psychical »

Minde wrote:Sveiki , gal kažkaip galima padaryti su amxbans , kad jis nerodytu pasibaigusiu banu ir nereikėtu rankinių būdu daryti Prune DB.
Sena temą prikėlei, bet gali pasidaryt kodą su daemon arba cronjob, kad kas kokią valandą ar 30min darytų prunedb

User avatar
Minde
Jau po truputį tampa savu
Posts: 175
Joined: 2013 Aug 31 15:01
Skype: cs.fenix.lt
Location: Palanga
Contact:

Re: AMxBans Pagalbos

Post by Minde »

Na pražiopsojau turbūt ta tema , gal nuoroda gali numesti kur ieškot ?
Image

User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: AMxBans Pagalbos

Post by laimiukas3 »

Minde wrote:Na pražiopsojau turbūt ta tema , gal nuoroda gali numesti kur ieškot ?
jis turi omeni sita tema :D

pamegink

Code: Select all

$mysqli->query("DELETE FROM `amx_bans` WHERE `expired` != 0");
arba

Code: Select all

$mysqli->query("DELETE FROM `amx_bans` WHERE `ban_length` != 0 AND `ban_created` + (`ban_length` * 60) < unix_timestamp()"); 
Image
Image
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests