kaip gauti top1

Šiame forume rašomi vartotojų klausimai/problemos su kuriomis jie susidūrė kuriant pluginus.
Post Reply
kesiukas
Jau po truputį tampa savu
Posts: 187
Joined: 2011 Jan 11 18:32
Skype: kesys19
Location: Kaunas/Batniava

kaip gauti top1

Post by kesiukas »

štai kodas. Gale žaidimo parodo top10 žaidėjus pagal taškų skaičių. Kaip aš galėčiau išgauti iš šito kodo top1 žaidėją? Nu tą, katras pirmą vietą užėmė. Tikiuosi supratot ko noriu.

Code: Select all

public showMVP(){    new motdWindow[2000];        formatex(motdWindow, 2000, "<body style='background-color:black;color:white'><table width='100%%'><tr><td>#</td><td>Name</td><td>Points</td></tr>");    new numPlayers, players[33];        for(new i = 1; i <= 32; i++)    {        if(!is_user_connected(i)) continue;        players[numPlayers] = i;        numPlayers++;    }        for(new i = 0; i < numPlayers; i++)    {        for(new j = 0; j <= numPlayers; j++)        {            if(i == j) continue;            if(pTempPoints[players[i]] > pTempPoints[players[j]])            {                new temp = players[i]                players[i] = players[j];                players[j] = temp;            }        }    }        new name[35];    for(new i = 0; i < numPlayers; i++)    {        get_user_name(players[i], name, 34)        formatex(motdWindow, 2000, "%s<tr><td>%d</td><td>%s</td><td>%d</td></tr>", motdWindow, i+1, name, pTempPoints[players[i]]);    }    formatex(motdWindow, 2000, "%s</table></body>", motdWindow);        show_motd(0, motdWindow, "MVP Lentele");}

Softero
Jau po truputį tampa savu
Posts: 174
Joined: 2016 Jan 17 20:11
Skype: Einartas10

Re: kaip gauti top1

Post by Softero »

motd skaitmenu limitas yra 1536, o tu masyva sukurei su 2000. Pats kodas yra prastas. Turetu buti naudojamas get_players(). Formatex negali naudoti saves paties formatuojant teksta, tad automatiskai nieko doro nerodis. Naudok format(). Nezinau is kur gavai, bet viska reiketu perrasyt. rikiavimo kodas: [php] new temp, var1, var2for(new i; i<n-1;i++)    for(new I=i+1; I<n; I++) {        if(var1 > var2) {            temp = var1            var1 = var2            var2 = temp        }}[/php]
geriausia butu lyginti zaideju taskus, o keitineti vietomis indexus(1-32)
Last edited by Softero on 2018 Feb 06 22:39, edited 1 time in total.
cs1.6 pluginų , bei web sistemų kūrimas
discord: Softero#0457
Email: [email protected]

kesiukas
Jau po truputį tampa savu
Posts: 187
Joined: 2011 Jan 11 18:32
Skype: kesys19
Location: Kaunas/Batniava

Re: kaip gauti top1

Post by kesiukas »

Hm :d. Nu aš dar per žalias tada. Šiaip finiše aš noriu, kad iš šito top'o pirmą vietą užėmusį žaidėją įrašytų į weba į mysql lentelę. Duombazę, lenteles ir t.t. aš pasidaręs, tik nemoku išgauti tą pirmą vietą užėmusį žaidėją iš šito kodo.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests