turbo-boost.lt apgavikas

Kalbos apie viską kas nesusiję su kitais forumais.
Post Reply
User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

turbo-boost.lt apgavikas

Post by laimiukas3 »

http://turbo-boost.lt
skype css.setti.lt
el pastas [email protected]

pridejau serveri sumokejau ji uzblokavo ir pasalino uz nieka jokio slowhack nieko nebuvo ir nera paklausiau kodel nieko neatsako :D

kaip suprantu galiu kreiptis i paysera ir susigrazinti pinigus ? kadangi jis nepateikia man atsakymo kodel jis uzblokavo
Image
Image
Image

Molvas
O taip. Jis jau surinko 50 žinučių!
Posts: 99
Joined: 2015 Mar 01 23:29
Skype: traler111

Re: turbo-boost.lt apgavikas

Post by Molvas »

Man tas pats bairis ten buvo prieš 3 metus, suskūriau acc, isimečiau pinigus į balansą ir pyst ištryne, sako, kad buvo sistemos lūžimas ir pinigai dingo :D, ten juokdarys, ir labai geru durniu moka būt. Boost prastas niekam nepatariu ten sakytis, aktyvumo 10proc, kažin ar tiek dar būna.. Ir dar už tai gavau IP ban'ą, ir nebekrauna jo puslapio, tik pasikeitus IP veikia :D. Į paysera gali bandyti, jei dar rezervuoti, grąžins.

User avatar
rimtas7
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 265
Joined: 2013 Feb 28 20:05

Re: turbo-boost.lt apgavikas

Post by rimtas7 »

Ir aš gavau baną prieš 2 ar 3 metus ant turbo-boost.lt už tai kad neva slowhack rado ar kažką tokio, tai irgi IP banas.

Tada daug pinigėlių surijo šitas bledelė ir buvau taip supykęs, kad atsirado CS-BOOST.LT, kuris neatiminėja paslaugų :D

Aš galiu rekomenduoti nesižavėti jo paranojiška logika dėl BOOST, kad va tave paboostinsiu, o va tavę prabaninsiu.
Taip pat nėdėkite serverių ir nesiregistruokite į serverių topą http://cs-server.lt - pagal nepatvirtintą informaciją, jis mato tam puslapyje registracijos passwordus ir jais bando prisijungti visur kur tik randa jusu loginus/el.paštus t.t.

Fuck You
Turbo-Boost.lt
CS-Server.lt
Setti.lt
Sytes.lt

Pats turi Serverius su slowhack
#[Very Good ] PUBLIC - 79.98.27.107:27015
#[MS] PUBLIC - [24/7] - 79.98.27.107:27016
#Zombie+GunXP+JP | ZMLIVE - 79.98.27.107:27017
///AMG

User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: turbo-boost.lt apgavikas

Post by laimiukas3 »

dar ir klaidingus pateikes kontaktus projekte

+37065929321,
[email protected]
Image
Image
Image


Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 44 guests