Ieškau amxx pluginu kūrėjo ar kaip čia pasakius.

Kalbos apie viską kas nesusiję su kitais forumais.
realwar
Parašęs kelias žinutes
Posts: 6
Joined: 2014 Feb 06 19:25
Skype: realwar.lt

Ieškau amxx pluginu kūrėjo ar kaip čia pasakius.

Post by realwar »

Labas vakaras visiems. Nusprendžiau padaryti savo projektą gan neiprastą turiu daug idėjų bet yra vienas bet man su programavimu nelabai ir sekas kaip sakant esu susipykes su juo. Ieškau amxx pluginu kurėjo kuris nusimano ką daro. Jeigu turit kas laisvo laiko pakvieskit į skype: realwar.lt

User avatar
beast
AMX Mod X ekspertai
Posts: 509
Joined: 2011 Jan 08 18:44
Skype: thefurious4
Contact:

Re: Ieškau amxx pluginu kūrėjo ar kaip čia pasakius.

Post by beast »

Galit ignoruot šitą. Nesilaiko susitarimų. Pluginas sukurtas, pinigų nepravedė, skype block uždėjo, po to, kai pasakiau jog už papildomas funkcijas po susitarimo reikės primokėti. Debilai laiką gaišina ir tiek.

Image

realwar
Parašęs kelias žinutes
Posts: 6
Joined: 2014 Feb 06 19:25
Skype: realwar.lt

Re: Ieškau amxx pluginu kūrėjo ar kaip čia pasakius.

Post by realwar »

Tiesiog isireiškiau tiek kiek man reikėjo jei mes buvom susitarė kainą nemanau kad patrugdytu ir funkcija kažkoke įdėti kurioje aš jau minėjau idėti o tu kalbėjei už kažkokį papildomą mokestį. :facepalm:

User avatar
aaarnas
Vyr. diskusijų administratorius
Posts: 3891
Joined: 2010 Aug 31 13:21
Skype: fiarno
Contact:

Re: Ieškau amxx pluginu kūrėjo ar kaip čia pasakius.

Post by aaarnas »

realwar wrote:Tiesiog isireiškiau tiek kiek man reikėjo jei mes buvom susitarė kainą nemanau kad patrugdytu ir funkcija kažkoke įdėti kurioje aš jau minėjau idėti o tu kalbėjei už kažkokį papildomą mokestį. :facepalm:
Jei perki parduotuvėje kilogramą Karvutės saldainių, tai atėjus ir paprašius vieno ZoZole saldainio, tai jį turi duoti nemokamai?
Yra sutariami konkretūs dalykai ir kaina. Tavo tą funkciją po to gali reikėti pridedinėti ir debuginti visą dieną.
Palikau CS pasaulį ;/ . Nebepasiekiamas.

realwar
Parašęs kelias žinutes
Posts: 6
Joined: 2014 Feb 06 19:25
Skype: realwar.lt

Re: Ieškau amxx pluginu kūrėjo ar kaip čia pasakius.

Post by realwar »

Bandai užginti kažką. Tiesiog buvo susitariama kad funkcija bus iterpiama (kazkas.txt) jeigu jis nepaskaitė mano sakinio tai ne mano problema jau. O kai pasakiau kad reikia idėti funkcija paprašė papildomo mokesčio.

User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: Ieškau amxx pluginu kūrėjo ar kaip čia pasakius.

Post by laimiukas3 »

realwar wrote:Tiesiog isireiškiau tiek kiek man reikėjo jei mes buvom susitarė kainą nemanau kad patrugdytu ir funkcija kažkoke įdėti kurioje aš jau minėjau idėti o tu kalbėjei už kažkokį papildomą mokestį. :facepalm:
имею желание купить дом но не имею возможности имею возможность купить козу но не имею желания :2D:
Image
Image
Image

User avatar
psychical
Viršininkas
Posts: 2094
Joined: 2011 Mar 12 22:19
Skype: tautvydas11
Location: Linksmakalnis
Contact:

Re: Ieškau amxx pluginu kūrėjo ar kaip čia pasakius.

Post by psychical »

O man žinutė patiko "matau kad bandai pinigus plaut o ne kokybiškai dirbti viso gero." :xixi:

User avatar
beast
AMX Mod X ekspertai
Posts: 509
Joined: 2011 Jan 08 18:44
Skype: thefurious4
Contact:

Re: Ieškau amxx pluginu kūrėjo ar kaip čia pasakius.

Post by beast »

realwar wrote:Bandai užginti kažką. Tiesiog buvo susitariama kad funkcija bus iterpiama (kazkas.txt) jeigu jis nepaskaitė mano sakinio tai ne mano problema jau. O kai pasakiau kad reikia idėti funkcija paprašė papildomo mokesčio.
Mačiau aš tą tavo žinutę. Tik tu ją parašei po to, kai jau pluginas buvo padarytas.

User avatar
MPD
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 309
Joined: 2011 Jul 08 07:24
Location: Kaunas

Re: Ieškau amxx pluginu kūrėjo ar kaip čia pasakius.

Post by MPD »

Image

User avatar
xDede
Jau po truputį tampa savu
Posts: 113
Joined: 2011 Jun 01 19:30
Skype: cicinas2
Location: Telsiai
Contact:

Re: Ieškau amxx pluginu kūrėjo ar kaip čia pasakius.

Post by xDede »

Visas programavimas yra pinigu plovimas, už keliu minučių darbą
Ima dešimtis litu, nors ten darbo mažiau nei realei duobe iškasti :D

Programavimas tinginiu darbas ir tiek, kurie bijo fizinio darbo,
nemokėdamas jokios programavimo kalbos - sugebu pawn

tad nemanau kad jai žmogus moka pinigus nebūtu galima dadėti
kelias kodo eilutes.
aaarnas wrote:
realwar wrote:Tiesiog isireiškiau tiek kiek man reikėjo jei mes buvom susitarė kainą nemanau kad patrugdytu ir funkcija kažkoke įdėti kurioje aš jau minėjau idėti o tu kalbėjei už kažkokį papildomą mokestį. :facepalm:
Jei perki parduotuvėje kilogramą Karvutės saldainių, tai atėjus ir paprašius vieno ZoZole saldainio, tai jį turi duoti nemokamai?
Yra sutariami konkretūs dalykai ir kaina. Tavo tą funkciją po to gali reikėti pridedinėti ir debuginti visą dieną.
aaarnas, čia jis neperka jau pagamintos prekes jis užsakė kad ja pagamintu - jeigu užsakei kad pagamintu preke ir
kažko joje trūksta tada galima pakeisti sudėti už ta pačia kaina, nebent į sudėti nori dadėti daugiau produktu.

Na aš gal ir klystu, bet sąžiningas žmogus tikrai dadės ir neparašys papildomo mokesčio už paprasta funkcija.
O jai nelabai sąžiningas tada ir prašo už kiekviena pakeitimą pinigu - sąžiningas pasakytu, gerai pakeisiu jai nori
bet už kita pakeitimą reikės mokėti pinigus. :S:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests