vpsnet ar hostas.eu?

Diskusijos / Pamokos / Klausimai apie VPS serverius / Paslaugų tiekėjų forumas ir kita.
User avatar
psychical
Viršininkas
Posts: 2094
Joined: 2011 Mar 12 22:19
Skype: tautvydas11
Location: Linksmakalnis
Contact:

Re: vpsnet ar hostas.eu?

Post by psychical »

kriukas wrote:nebesvaik :) HOSTAS.EU Super hostingas
O kartais nebūsi tu kažkuo susijęs su tuo hostas.eu? Koks "partneris"? Man kažkaip atrodo...

User avatar
aaarnas
Vyr. diskusijų administratorius
Posts: 3891
Joined: 2010 Aug 31 13:21
Skype: fiarno
Contact:

Re: vpsnet ar hostas.eu?

Post by aaarnas »

xlkasas245 wrote:Sveikas is supergames.lt istraukei sita ir as pats esu tas halkas taigi apsviesiu visus apie hostas.eu atsiprasant ten yra sudu kruva gryna kokybes 0% pasiimsi is ten hostinga tik nervus paleisi saibom ir viskas siulau pasitauoyti tos 3 ar 5 lt ir pasiimti vpsnet.lt tik pasiemiau sita hostinga nei jis man stringa nei kazkas buna ir geras pats personalas gan greitai atraso jie hostas.eu atraso per 3 dienas pas juos skype zmones sedi isvis atsilupe ko paklausi kaip sakant to negausi.


Vpsnet.lt The Best bent jau man hostas.eu sudu kruva.
Nerealu, kaip galima vienu sakiniu ir dar be skyrybos ženklų parašyti tokio ilgio tekstą :8:
Na argumentacijos nulis. Neginu šio tiekėjo (nors ir nesinaudojau), geriau vpsnet, su kuriuo neturėjau problemų (tik supporto laginimas).
Tad klausimas ar galima pasitikėti tokiu atsiliepimu ir ar viskas yra tiekėjo kaltė, o ne vartotojo žinių stoka.
Palikau CS pasaulį ;/ . Nebepasiekiamas.

xlkasas245
Jau po truputį tampa savu
Posts: 164
Joined: 2013 Dec 02 23:19
Skype: keglevich9

Re: vpsnet ar hostas.eu?

Post by xlkasas245 »

Dabar parašysiu lietuviškomis raidėmis :) tagi apie hostas.eu pats skype support'as yra tikraij neišmanelių banda sakė dabar ale pakeitė ta skype komanda, o pats hostingas tikraij nėra aušktos kokybės pasimokiau taupydamas 2 ar 3 litus buvau užsisakęs hostas.eu hostingą vps-6 plana 3 mėnesiam per 3 mėnesius man hostingas veikė normaliai kažkur sudėjus 1 mėnesi tai jie vis kažkokius atnaujinimus daro ar ip adresų jiem dažnai trūksta ir tie atnaujinimai labai trukdo ne kad vieną karta padarytu daug atnaujinimų jie y savaitę daro 3-4 atnaujinimus neveikia nei web jų nei hostingas. Aš kai laikau cs serverius man svarbu kad jie nelagintu ir veiktu pastoviai hostas.eu to man nesuteikė tai dabar perėjau y vpsnet.lt ir nesigailiu jau kažkur 15 dienų veikia non-stop be lagų ir pnš.

(buvau sukūręs specialiai temas su įrodymais kad skype support atrašo kas 2h tai tada biški savininkas ėmėsi veiklos ir pagerino visa veikla skype srityje)

User avatar
beast
AMX Mod X ekspertai
Posts: 509
Joined: 2011 Jan 08 18:44
Skype: thefurious4
Contact:

Re: vpsnet ar hostas.eu?

Post by beast »

vhost.lt, kuris prikauso duomenucentras.lt, nusipirko šitą hostas.eu. Tai gal dabar normaliau? Nes kainos tai tikrai neblogos.

PyPKjE
Ar galit patikėti? Jis jau parašė 20 žinučių
Posts: 27
Joined: 2013 Oct 24 22:44
Skype: pypkje
Contact:

Re: vpsnet ar hostas.eu?

Post by PyPKjE »

Pats naudojuosi hostas.eu gan nemažą laiką nuo to kai visokios nesąmones vyko ir iki šios dienos.
Perpirktas hostas.eu tapo stabilesnis, bet kartas nuo karto užeina keistoki lagai. Tad 100% nerekomenduočiau jų, bet jei nori pabandymui ir pradžiai tai hostas.eu pats tas būtu.
Vpsnet senais laikais buvau ir tuo metu nuvyle kažkokie nerealus resursai kurie buvo keistai išnaudojami, persikėlus kirtus būdavo daug daugiau resursu likusiu negu vpsnet.lt
Bet po paskutinių sistemingų VPSnet WEB pasikeitimų būtinai ateisiu pas juos su keliais projekto serveriais.
Pas abu kainos geros, o kur ta kokybe geresne negaliu pasakyti, rekomendacija kol kas 50 ant 50, išsirink kaip širdis sako.. :A:
http://www.s-mc.lt - Minecraft projektas
http://www.s-cs.lt - Counter Strike 1.6 projektas

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests