Dedikuoti.lt CentOs 6 Reiktu pagalbos

Diskusijos / Pamokos / Klausimai apie VPS serverius / Paslaugų tiekėjų forumas ir kita.
Post Reply
Egidijuss
Parašęs kelias žinutes
Posts: 6
Joined: 2013 Feb 22 23:31

Dedikuoti.lt CentOs 6 Reiktu pagalbos

Post by Egidijuss »

Sveiki, iškilo viena problemėlė ir neisivaizduoju kaip ja riektu sutvarkyti, taigi pradėsiu nuo to kad, viską dariau ant CentOs 6 pagal šia pamoką (Nes pas juos ir esu užsisakęs paslaugą)
http://forumas.dedikuoti.lt/showthread.php?t=12

Į serveri įsidėjau Gunxp Mod ir noriu kad man visus mano xp viską saugotu mysql, viska nustačiau kaip reikia viskas atrodo gerai bet gaunu šį error:

Code: Select all

L 02/22/2013 - 23:30:42: [gunxpmod.amxx] Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2)
Gal kas žinote kur bėda ir kaip ją būtų galima pašalinti?

Ačiū už pagalbą

User avatar
aaarnas
Vyr. diskusijų administratorius
Posts: 3891
Joined: 2010 Aug 31 13:21
Skype: fiarno
Contact:

Re: Dedikuoti.lt CentOs 6 Reiktu pagalbos

Post by aaarnas »

Et, nuolatinė problema. Reikia etc/mysql/my.cnf teisingai nurodyti šios parametrus:
[mysqld_safe]
socket = /var/run/mysqld/mysqld.sock
[client]
socket = /var/run/mysqld/mysqld.sock
[mysqld]
socket = /var/run/mysqld/mysqld.sock
Be to, nepatariu naudoti CentOS, jei leisi ant jų Cs serverius. Naujausia serverių versija neveikia su CentOs, nes ji naudoja seną glibc versiją, su kuria serveris neveikia.
Palikau CS pasaulį ;/ . Nebepasiekiamas.

Egidijuss
Parašęs kelias žinutes
Posts: 6
Joined: 2013 Feb 22 23:31

Re: Dedikuoti.lt CentOs 6 Reiktu pagalbos

Post by Egidijuss »

Supratau, ačiū kad pasakėte, jei nepaslaptis kokia rekomenduotumėt naudoti debian 6 ?

-- 2013 Vas 23 12:36 --

Nesupratau dar del to nurodymo kaip reikia nurodyti nuejau i my.cnf ir viskas gerai parasyta visas kelias iki kur reikia ar kaip turi buti?

User avatar
aaarnas
Vyr. diskusijų administratorius
Posts: 3891
Joined: 2010 Aug 31 13:21
Skype: fiarno
Contact:

Re: Dedikuoti.lt CentOs 6 Reiktu pagalbos

Post by aaarnas »

Debian praktiškiausia turbūt, nes daugiausiai pagalbos yra. Jei perrašinėsi OS, tai šiame forume prie pamokų yra mysql instaliacijos pamoka. Neturėtų kilti problemų pagal ją darant.
Palikau CS pasaulį ;/ . Nebepasiekiamas.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests