Vsp wtf?

Diskusijos / Pamokos / Klausimai apie VPS serverius / Paslaugų tiekėjų forumas ir kita.
Mariusss
Jau perkopė 10 žinučių ribą !
Posts: 10
Joined: 2012 Jul 06 20:19
Skype: mariux1122

Vsp wtf?

Post by Mariusss »

Taigi jau matau kad nks nepades man del mano vidinio ip(tik tiekejai) taigi: jeigu as uzsisakau vps plana kad man islaikytu cs servery.? tai jie man jy sukurs ar ka jie padarys...kaip as sukelinesiu failus t.t???

newb
Pluginų patvirtintojas
Posts: 1047
Joined: 2010 Sep 23 21:43
Location: Wonderland
Contact:

Re: Vsp wtf?

Post by newb »

Gal geriau pamirsk apie sita serveri, jei isvis neisivaizduoji kaip daryti.

Mariusss
Jau perkopė 10 žinučių ribą !
Posts: 10
Joined: 2012 Jul 06 20:19
Skype: mariux1122

Re: Vsp wtf?

Post by Mariusss »

Jau issiaaiskinau viska....paskutinis klausimas:jei pakesiu savo ip y isorini? Ar jie nepasikeis kietiems mano seimos nariams....ar ir td jau eis kitiems prisijungti y mano srw?

newb
Pluginų patvirtintojas
Posts: 1047
Joined: 2010 Sep 23 21:43
Location: Wonderland
Contact:

Re: Vsp wtf?

Post by newb »

Nelabai as nusimanau situose dalykuose, bet vidinis ip buna kai yra modemas. Neisivazduoju kaip tu ruoses pakeist savo ip i isorini... Bet kad leistu prisijungti tavo draugams, reikia modemo confige atidaryti portus, kad jis leistu prisujungti, nes dabar tik tu gali prisijungti ir nesvarbu su kokiu ip. Ar kazkas panasaus.

User avatar
psychical
Viršininkas
Posts: 2094
Joined: 2011 Mar 12 22:19
Skype: tautvydas11
Location: Linksmakalnis
Contact:

Re: Vsp wtf?

Post by psychical »

Vidinį IP turi visi žmonės, išorinį IP gali gauti tik iš interneto tiekėjų. Jei interneto tiekėjas tavo internetui priskirs naują IP tai jis pasikeis visiems naudojantiems tą patį "laidą", su vidiniu IP prie serverio gali prisijungti visi LAN nariai, su išoriniu, visi žmonės. O ko jis norėjo, aš vistiek nesupratau...

Mariusss
Jau perkopė 10 žinučių ribą !
Posts: 10
Joined: 2012 Jul 06 20:19
Skype: mariux1122

Re: Vsp wtf?

Post by Mariusss »

viewtopic.php?f=21&t=2125 cia newb sakei kad reikia rasyti "My Name" "my_password" "abcdefghijklmnopqrstu" "a" nu ttaip taip ir rasiau FaInT "galas" "abcdefghijklmnopqrstu" "a" ir save padarau...paleidziu srw per hlds ir vistiek ner...tik per console hlds iseina uzsideti amx_addadmin t.t

User avatar
ptaha
Ar galit patikėti? Jis jau parašė 20 žinučių
Posts: 29
Joined: 2012 Jun 28 17:26
Skype: laimiukas3

Re: Vsp wtf?

Post by ptaha »

Mariusss wrote:Jau issiaaiskinau viska....paskutinis klausimas:jei pakesiu savo ip y isorini? Ar jie nepasikeis kietiems mano seimos nariams....ar ir td jau eis kitiems prisijungti y mano srw?
Image

newb
Pluginų patvirtintojas
Posts: 1047
Joined: 2010 Sep 23 21:43
Location: Wonderland
Contact:

Re: Vsp wtf?

Post by newb »

Nuo kada cia galima savo vidini IP i narsykle suvest ir dar kazkur ten papult...

User avatar
ptaha
Ar galit patikėti? Jis jau parašė 20 žinučių
Posts: 29
Joined: 2012 Jun 28 17:26
Skype: laimiukas3

Re: Vsp wtf?

Post by ptaha »

newb wrote:Nuo kada cia galima savo vidini IP i narsykle suvest ir dar kazkur ten papult...
nuo tada kai turi teo ir modema ant kitu interneto tiekeju nebandziau bet tikriausei taspats
Image
Last edited by ptaha on 2012 Jul 07 18:03, edited 1 time in total.

User avatar
portugal22
Naujokas apylinkėse
Posts: 3
Joined: 2012 Jun 28 21:08
Skype: bmw.sytes.net

Re: Vsp wtf?

Post by portugal22 »

imanoma taip daryt. pas mane teo su modemu ir turiu serva ant savo pc.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests