vps 2 planas www.vpsnet.lt

Diskusijos / Pamokos / Klausimai apie VPS serverius / Paslaugų tiekėjų forumas ir kita.
Post Reply
life55
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 248
Joined: 2011 Nov 05 17:24
Skype: nezinoma

vps 2 planas www.vpsnet.lt

Post by life55 »

Ar islaikytu sitas vps planas su 512mb ram serveri su mazdaug 30pluginu ar biski maziau tarp ju butu anticheat sms sistema ir t.t.

Jai neislaikytu parasykit kiek max pluginu islaikytu

User avatar
aaarnas
Vyr. diskusijų administratorius
Posts: 3891
Joined: 2010 Aug 31 13:21
Skype: fiarno
Contact:

Re: vps 2 planas www.vpsnet.lt

Post by aaarnas »

Pluginų 1 ar 100 nėra skirtumo. Jei rašysi serverį ir myqsql į 512 ram, tai gali neužtekti. Jei tik serverį, tai pilnai užteks.
Palikau CS pasaulį ;/ . Nebepasiekiamas.

User avatar
Vebsteris
Jau po truputį tampa savu
Posts: 195
Joined: 2011 Aug 20 14:08

Re: vps 2 planas www.vpsnet.lt

Post by Vebsteris »

Tai reiškia, jeigu dėsi 50 pluginų, RAM'o kiekio nenaudos nuo to?

User avatar
aaarnas
Vyr. diskusijų administratorius
Posts: 3891
Joined: 2010 Aug 31 13:21
Skype: fiarno
Contact:

Re: vps 2 planas www.vpsnet.lt

Post by aaarnas »

Neįsivaizduok, kad 100 pluginų reikia 200ramų. Pluginai ima labai mažai. Daugiausiai gal game mode, bet kiti tai nepatingai. Pluginai čia mažiausia dėl ko tau reiktų jaudintis.
Palikau CS pasaulį ;/ . Nebepasiekiamas.

User avatar
Vebsteris
Jau po truputį tampa savu
Posts: 195
Joined: 2011 Aug 20 14:08

Re: vps 2 planas www.vpsnet.lt

Post by Vebsteris »

Aišku.

kesiukas
Jau po truputį tampa savu
Posts: 187
Joined: 2011 Jan 11 18:32
Skype: kesys19
Location: Kaunas/Batniava

Re: vps 2 planas www.vpsnet.lt

Post by kesiukas »

Nuo pluginu beveik niekas nepriklauso. Reikia daugiau demesio skirti pacio serverio sutvarkymui, kad nebutu apkrautas nereikalingai. Pvz, anticytine ar pan. Daug resource ryja mysql, dar resursu naudojimo kiekis priklauso nuo serverio rusies, jeigu servas bus public, gungame, csdm ar koks kz, tai resursu tikrai reikia nelabai daug. O jei servas bus su kokiu zm modu, tai jis resursu ims biski daugiau. life55 512 tau neuzteksm jei desi anticyne, sms sistemas, nes sms sistemoms reikia mysql, kuris ryja apie 150-220 ram (bent pas mane tiek :)). Situo atveju pas tave servas paves be lagu max 12-20 player. Jei klystu, tai pataisykit mane D. Bet pas mane taip yra.

morka
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 292
Joined: 2011 Jan 08 00:21

Re: vps 2 planas www.vpsnet.lt

Post by morka »

kesiukas wrote:Nuo pluginu beveik niekas nepriklauso. Reikia daugiau demesio skirti pacio serverio sutvarkymui, kad nebutu apkrautas nereikalingai. Pvz, anticytine ar pan. Daug resource ryja mysql, dar resursu naudojimo kiekis priklauso nuo serverio rusies, jeigu servas bus public, gungame, csdm ar koks kz, tai resursu tikrai reikia nelabai daug. O jei servas bus su kokiu zm modu, tai jis resursu ims biski daugiau. life55 512 tau neuzteksm jei desi anticyne, sms sistemas, nes sms sistemoms reikia mysql, kuris ryja apie 150-220 ram (bent pas mane tiek :)). Situo atveju pas tave servas paves be lagu max 12-20 player. Jei klystu, tai pataisykit mane D. Bet pas mane taip yra.
Papriestarausiu del pluginu. Jus matau neisivaizduojat ka pluginas atlieka, nes jei jame bus funkcija kuri atlikines veiksmus kas milisekundes kiekvienam zaidejui tai jei bus 30 zaideju padides ram sunaudojimas ir CPU. Nes RAM yra uzkesuojamas atlikti CPU veiksmams.
Image

User avatar
rotosas
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 225
Joined: 2011 Mar 19 18:56
Skype: rotosas
Location: Vilnius

Re: vps 2 planas www.vpsnet.lt

Post by rotosas »

Jeigu turi web (ant kito hosto), tai sms sistemas siūlau rašyti į web hostą ir padaryti išorinį prisijungimą, kad galėtų serveris susijungti su jomis. Tada tau į VPS nereikės įrašyti mySQL. :)
Image
Image
Jei padėjau, nepagailėk ir nepatingėk paspaust +KARMA. :)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests