OneFPS.lt - One Future Play Server.

Jūsų sukurti serveriai, internetiniai projektai.
Forum rules
Reikalaujami kriterijai:
1. Išsamus aprašymas apie Jūsų projektą.
2. Informacija turi būti pateikta gražiai, tvarkingai sudėliojant viską į vietas.

3. Kurdami pristatymą Jūs turite sudominti skaitytoją, kad jis apsilankytų Jūsų projekte. To pasiekti galima kuo išsamiau aprašant Jūsų projekto privalumus ir priežastis kodėl žmogus turi čia apsilankyti.
Post Reply
User avatar
rimtas7
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 265
Joined: 2013 Feb 28 20:05

Re: OneFPS.lt - One Future Play Server.

Post by rimtas7 »

Terror wrote:
rimtas7 wrote:I like this faike :liux:

Kai veiksime, tai sugrįšime, o dabar "laga" tegu visi kenčia. :asian:

P.S čia OneFPS.LT palaiminimo tema.

O jeigu tau reikia apie CS-Holden.lt slowhack atsiliepimai temos tai bus ir tokia, galėsi ten reikštis, o čia laukiu oficialaus temos kurėjo pranešimo apie OneFPS su išsipildančiom svajonėm ir išjungtu serveriu visą dieną pranešimų.
cs-holden.lt tokio projekto nera :asian: oho as jau slowhack naudoju :xixi:
galima isgirsti dalyku, kuriu dar negirdejo nei patys adminai. :asian:
Krc duodu durniui kelia... :)
Duok duok man durnam kelia, DURNIAU.

CS-holden.lt - slowhack naudojimas
http://amxmodx.lt/viewtopic.php?f=30&t=3253

In Your face, Šūde.
P.S jau pabėgai šūde, gėdos dar yra ir pas tokius :D

Tai ar jau praėjo tos 15min ar dar ne? :asian:
///AMG

Terror
Senbūvis
Posts: 1086
Joined: 2015 Feb 27 19:29
Location: Alytus

Re: OneFPS.lt - One Future Play Server.

Post by Terror »

rimtas7 wrote:
Terror wrote:
rimtas7 wrote:I like this faike :liux:

Kai veiksime, tai sugrįšime, o dabar "laga" tegu visi kenčia. :asian:

P.S čia OneFPS.LT palaiminimo tema.

O jeigu tau reikia apie CS-Holden.lt slowhack atsiliepimai temos tai bus ir tokia, galėsi ten reikštis, o čia laukiu oficialaus temos kurėjo pranešimo apie OneFPS su išsipildančiom svajonėm ir išjungtu serveriu visą dieną pranešimų.
cs-holden.lt tokio projekto nera :asian: oho as jau slowhack naudoju :xixi:
galima isgirsti dalyku, kuriu dar negirdejo nei patys adminai. :asian:
Krc duodu durniui kelia... :)
Duok duok man durnam kelia, DURNIAU.

CS-holden.lt - slowhack naudojimas
http://amxmodx.lt/viewtopic.php?f=30&t=3253

In Your face, Šūde.
P.S jau pabėgai šūde, gėdos dar yra ir pas tokius :D

Tai ar jau praėjo tos 15min ar dar ne? :asian:
Taip praėjo tos 15 min. :)
Deja, nepakankamai,Pateik įrodymus ir argumentuoti. :trollface: tu tiesiog fiziskai neegzistuoji.

Apie tave tai vapse patylėsiu toks tu esi slowhackeris patinka dalint zaidejams plugins su slowhack pameni laikius kaip dar buvo gyvas cesas.lt ir kaip tu platinai tuos plugins su slowhack ir visa beda varai ant artha jo varda naudodamas kad tipo jis dalina tuos plugins bet visdelto tai ne jis o tu. :D
Last edited by Terror on 2016 Jun 25 22:45, edited 1 time in total.

User avatar
rimtas7
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 265
Joined: 2013 Feb 28 20:05

Re: OneFPS.lt - One Future Play Server.

Post by rimtas7 »

Pamenu pamenu cesas.lt kai įsidėdavau /rs pluginą ir paskui skundų gavau kad į kažkokį CS-HLDS.LT vis redirektina, o tada ir paaiškėjo viskas...

O tu šūde toks pats išgama kaip ir Naiteki/NZT/Raiden ar koks jis ten - pasakų kūrėjas. Bet mes ne apie tai kalbam.

Mes kalbam apie OneFPS.LT kuris pildo svajones. TAip pat kalbam apie UAB ESNET bejėgiškumą ir šios firmos fanų kantrumą, kad vis tuoj tuoj pradės veikt serveris. Bet deje nei po 15min, nei po 2h jie neveikia.

Taigi panašu, šventinį savaitgalį CS fanams daug šūdserverių tiesiog sugadino - nėra kur pažasti.
Gerai kad tokių kaip aš yra - veikiančių.
Last edited by rimtas7 on 2016 Jun 25 22:46, edited 1 time in total.
///AMG

Terror
Senbūvis
Posts: 1086
Joined: 2015 Feb 27 19:29
Location: Alytus

Re: OneFPS.lt - One Future Play Server.

Post by Terror »

rimtas7 wrote:Pamenu pamenu cesas.lt kai įsidėdavau /rs pluginą ir paskui skundų gavau kad į kažkokį CS-HLDS.LT vis redirektina, o tada ir paaiškėjo viskas...
O tu šūde toks pats išgama kaip ir Naiteki/NZT/Raiden ar koks jis ten - pasakų kūrėjas.
Tai kad tu cia pasaku kurejas apie kazkoki tai cs-holden.lt projekta kalbi ir galvoji kad jis mano tai kad net tokio web nera :asian:

Pateik įrodymus ir argumentuoti. kodel as slowhack :facepalm:

User avatar
rimtas7
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 265
Joined: 2013 Feb 28 20:05

Re: OneFPS.lt - One Future Play Server.

Post by rimtas7 »

Negi aš reklamuosiu šūdprojektį tavo? Dar lankomumas pagerės, paskui susigundysi prasukinėt skaitliukus, kad toks visad aukštas išliktų.
Kiekvienas kuris besinaudoja ESNET paslaugomis skaitliukus prasukinėja puslapio. Arhta sakė, kad visi taip daro tai darysim ir "Mes" (CS-HLDS.LT).
///AMG

Terror
Senbūvis
Posts: 1086
Joined: 2015 Feb 27 19:29
Location: Alytus

Re: OneFPS.lt - One Future Play Server.

Post by Terror »

rimtas7 wrote:Negi aš reklamuosiu šūdprojektį tavo? Dar lankomumas pagerės, paskui susigundysi prasukinėt skaitliukus, kad toks visad aukštas išliktų.
Kiekvienas kuris besinaudoja ESNET paslaugomis skaitliukus prasukinėja puslapio. Arhta sakė, kad visi taip daro tai darysim ir "Mes" (CS-HLDS.LT).
Sudprojekti na pasakok plačiau :A:
Nenaudoju tokio slamsto kaip skaitliukas ir man neidomu koks srautas ir lankomumas mano web ir man tai neidomu svarbu kad butu web forumas kur zaidejas galetu pildyk anekta del unban tik tiek.

User avatar
rimtas7
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 265
Joined: 2013 Feb 28 20:05

Re: OneFPS.lt - One Future Play Server.

Post by rimtas7 »

O kaip mes greitam supratom kad egzistuoja toks cs-holden.lt ? :D juk sakei kad nėra, pasirodo yra, ir dar kažkada Slowhack naudojo :)
///AMG

Terror
Senbūvis
Posts: 1086
Joined: 2015 Feb 27 19:29
Location: Alytus

Re: OneFPS.lt - One Future Play Server.

Post by Terror »

rimtas7 wrote:O kaip mes greitam supratom kad egzistuoja toks cs-holden.lt ? :D juk sakei kad nėra, pasirodo yra, ir dar kažkada Slowhack naudojo :)
Yra tik cs-golden.lt o ne cs-holden.lt :2D: Pirmas tai mano domenas pries 3 metus neturejau jokiu web :2D:

ir irgi kaip tu nežinodamas ikeliau plugins tai kaip isejo kad ir tu tada slowhack ar klystu ? :asian:

Tai dabar rasom abu i savo forumus.

Code: Select all

Sveiki,pranešame, kad projektas PROJEKTO_PAVADINIMAS buvo nesąžiningas su Jumis ir naudojo modifikacijas, kurios kenkė Jūsų žaidimui. Be Jūsų žinios ir sutikimo keitė nustatymus, failus ir šitaip niokojo Jūsų žaidimą. Tad mes viešai pripažįstame savo kaltę ir atsiprašome už šiuos veiksmus. Visos modifikacijos pašalintos ir daugiau nebetrikdys Jūsų žaidimo. Administracija.

User avatar
rimtas7
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 265
Joined: 2013 Feb 28 20:05

Re: OneFPS.lt - One Future Play Server.

Post by rimtas7 »

Dėl vieną ko aš neklystu - esi siaurų pažiūrų pasakų kūrėjas.

Eilinis UAB Esnet šūdo naudotojas ir savo šūdprojekčio iškėlimas į padangęs, nors visą dieną nei vienas UAB ESNET šūdprojektis nepasiekiamas. Taip gera žinok, Masterserveriui VALVES lengviau kai tiek šūdo dingo iš oficialaus listo.
Last edited by rimtas7 on 2016 Jun 25 23:01, edited 1 time in total.
///AMG

Terror
Senbūvis
Posts: 1086
Joined: 2015 Feb 27 19:29
Location: Alytus

Re: OneFPS.lt - One Future Play Server.

Post by Terror »

rimtas7 wrote:Dėl vieną ko aš neklystu - esi siaurų pažiūrų pasakų kūrėjas.

Eilinis UAB Esnet šūdo naudotojas ir savo šūdprojekčio iškėlimas į padangęs, nors visą dieną nei vienas UAB ESNET šūdprojektis nepasiekiamas. Taip gera žinok, Masterserveriui VALVES lengviau kai tiek šūdo dingo iš oficialaus listo.
As tik kartoju tai ka man pasakojo :)

Laukiu tavo projekto atsiprašymoo jei nebus tada siūlau :slowhack:
Last edited by Terror on 2016 Jun 26 05:41, edited 1 time in total.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests