PHOBIA Gaming Network

Jūsų sukurti serveriai, internetiniai projektai.
Forum rules
Reikalaujami kriterijai:
1. Išsamus aprašymas apie Jūsų projektą.
2. Informacija turi būti pateikta gražiai, tvarkingai sudėliojant viską į vietas.

3. Kurdami pristatymą Jūs turite sudominti skaitytoją, kad jis apsilankytų Jūsų projekte. To pasiekti galima kuo išsamiau aprašant Jūsų projekto privalumus ir priežastis kodėl žmogus turi čia apsilankyti.
Post Reply
pauldrabi
Naujokas apylinkėse
Posts: 1
Joined: 2021 Feb 19 08:17
Skype: nbasix

PHOBIA Gaming Network

Post by pauldrabi »

Image
GRAND OPENING 02/20/21


Servers:
  • CS.PHOBIA.LT # CLASSIC/PUBLIC
  • CS.PHOBIA.LT:27016 # DUST2 ONLY
  • CS.PHOBIA.LT:27017 # DUST2x2 ONLY

Social:
Svajonė.
Pradėsiu nuo antro galo. Kai buvau jaunas, visada mėgdavau krapštytis prie serverių, modifikacijų, failų, tačiau sąlygų sukurti kažką didelio ir stabilaus niekada nebuvo.Seni žaidėjai mane supras - Zebra internetas (veikdavo tik nuo 5 vakaro), XP windowsai ir idėjų stoka nesudarė galimybių igyvendinti svajonės, todėl atėjus senatvei bandau revanšuotis ir gerų prisiminimų skatinamas sukurti kažką, kas galbūt patiks šiandieniniam geimeriui.
Konkurencija.
Mūsų tikslas nėra konkuruoti - gerbiu kiekvieną lietuvišką projektą ir džiaugiuosi, kad Lietuvoje šis žaidimas tebėra gyvas. Noriu suteikti galimybę džiaugtis žaidimu ne tik "augantiems cėseriams", bet leisti prisiminti ir "tų laikų" žaidėjams seną, gerą, klasikinį counter-strike su šiandieninių modifikacijų prieskoniu. Prabėgus daugiau nei 12 metų ir dabar "lepinant" karantinui noriu pristatyti jums tai, apie ką ilgai svajojau.


Apie serverius.
PHOBIA projektas yra puiki terpė tobulėti. Serverių tikslas versti žaidėjus susikoncentruoti į žaidimo esmę, o ne skinų, pinigų/monetų ir kt. rinkimus. Puiki vieta MIX mėgėjams po įnirtingų mixų ateiti atsipalaiduoti i mūsų "masofkę". Kodėl mūsų tinklapio ir serverių pagrindinė kalba yra anglų? Serveriai orientuojasi ne tik į lietuvių bendruomenę. Tikslas - priimti kuo daugiau žaidėjų iš skirtingų šalių, sukurti ne eilinę bendruomenę ir plėsti akiratį. Puiki proga įsivertinti lietuvišką savo žaidimo lygį žaidžiant prieš žaidėjus iš svetimų šalių. Visgi išskirtinis dėmesys skiriamas tautiečiams, tai puikiai nusako mūsų noras rinktis .lt galą. Mūsų tikslas nėra uždarbis - neįprastai aukštesnės VIP ir ADMIN ar DONATOR privilegijų kainos pasunkina galimybes jas įsigyti ir taip yra išlaikomas balansas tarp privilegijuotų ir ne žaidėjų. Didelė naujų ir klasikinių žemėlapių bazė, didelis dėmesys žemėlapių papildymams, atnaujinimams, žemėlapių pasiūlymams. DUST2 ir DUST2x2 serveriuose yra parinktos kelios žemėlapių versijos, tam kad rutina būtų kiek paįvairinta. Žemėlapių struktūra nepakitusi. Mūsų vizija neleidžia aplaidžiai žiūrėti į projektą, todėl bus vykdomi pastovūs atnaujinimai ir nuolatinė priežiūra. Didžioji dalis projektų įgavę stabilumą dažnai aplaidžiau žiūri į serverius ir vengia dirbti toliau. Čia situacija kita - serveriai niekad nebus paliekami likimo valiai "SUKTIS", bus nuolat prižiūrimi, o ypač didelis dėmesys bus skiriamas žaidėjų pasiūlymams, idėjoms ir norams. Į projektą žiūrima su didele perspektyva, aplankius sėkmei, serverių tinklas plėsis - atsiras nauja, didesnė serverių su skirtingomis modifikacijomis pasiūla (jau progrese).

Ką rasite?:
Išskirtinė ir žavi rankingo sistema. Prisijungę į serverius, prie savo nick matysite besikeičiančius skaičius, kuriuos rinksitės arba prarasite fragindamiesi. (Daugiau info: http://phobia.lt/restartrank.html). Nerasite daug reklamų ir apkrautos chat erdvės, nepažadame "balionų", ir "legolendo" ar Saulėno garsų. Fokusuojamasi į kuo kokybiškesnį serverių darbą, parenkant tik pačias reikalingiausias ir stabiliausias funkcijas ir modifikacijas. Ir ne, tai nereiškia, kad mes nesame išskritiniai, todėl čia palieku intrigą ir atrasti tai, apie ką kalbu raginu tiesiog apsilankant. Visgi didžiausias dėmesys skiriamas serverio kontrolei ir funkcionalumui. Ilgai kurtas ir tobulintas planas būsimiems administratoriams suteikti kuo patogesnes serverio valdymo sąlygas, palaikant kiek įmanoma didesnę tvarką serveriuose. Išjungtos kai kurios žaidimą lengvinančios ir smalsumą skatinančios funkcijos, kaip /me, /hp, real-time bullet damage (VIP only) ir kt. Laikomės "GRAND OPENING" schemos todėl serveriai testuoti su didesniu žaidėjų skaičiumi dar nebuvo ir laukia savo atidarymo dienos. Mes pasiruošę išgirsti jūsų pirmąsias pastebėtas "kliurkas", bug'us ar kitus neatitikimus. Nė iš vieno nepanorusio įsigyti VIP mes neatimame galimybės naudotis VISAIS žaidime egzistuojančiais ginklais (AWP, BOTGUN, etc.)

Administracija.
Čia mums aktualiausia yra branda ir patirtis. Nors serveriai siūlo ADMIN privilegijų paslaugas atlygintinai, visgi serverį prižiūrės dar aukštesnio rango prižiūrėtojai, kurie turės galimybes stebėti ir kontroliuoti ADMINŲ elgseną ir užtikrins, kad žaidėjas naudojasi privilgijomis pagal paskirtį ir taisykles. Šiuo metu komandą sudaro keletas žmonių iš skirtingų šalių (Albania, USA, Romania, Germany, etc.) kas įneša kiek šviežumo ir kitokių tradicijų į žaidimą. Išlieka galimybė pildyti anketas ir pretenduoti į privilegijas mūsų forume, kuris atsidarys visai netrukus. Applyinti galima ir mūsų discorde privačiai administratoriui. Taisykles pažeidę administratoriai bus nesvarstomai šalinami iš komandos ar atimamos privilegijos.
Prizai ir paskata.
Siekiant, jog serveriai būtų aktyvūs, mėnesio gale bus apdovanojami aktyviausi ir geriausi žaidėjai. Nuo VIP, ADMIN ir kitų privalumų, legalios žaidimo versijos STEAM account iki ekskliuzyvinių MARŠKINĖLIŲ su projekto logotipu ir jūsų nick ant jų.

Links: Privilegijos - http://phobia.lt/privilegies.html
Taisyklės ir serverio komandos - http://phobia.lt/rules.html
Kontaktai - http://phobia.lt/contactus.html

Kviečiu tapti mūsų bendruomenės dalimi!

FUN FACTs:
Kavos puodeliai dirbant prie projekto: 128
Nemiegota naktų: 9
Kurimo procesas dienomis: 62

Credits: ORIONAS

sss
Flooderis arba specialistas
Posts: 621
Joined: 2010 Dec 22 20:00
Location: ey b0s

Re: PHOBIA Gaming Network

Post by sss »

Viskas labai smagu ir gražu, tik dėja 1.6 dienos jau senai suskaičiuotos už kalnų....
"Give me control of a nation's money and I care not who makes it's laws" — Mayer Amschel Bauer Rothschild
Image

Tambi
Naujokas apylinkėse
Posts: 2
Joined: 2019 Dec 13 16:06

Re: PHOBIA Gaming Network

Post by Tambi »

Kalbant apie žaidimus, tai aš jau seniai , nes per pastaruosius dešimt metų - nieko įdomaus apskritai nėra , kaip tai būtų liūdna nebuvo garso. Man net 3 patiko. Kartais purtyti savo tam tikrą žaidimą, suteikti šiuolaikinės žaidimų pramonės antras šansas, bet baigiasi viskas tuo, kad aš tiesiog žaidimą, iš savo kompiuterio. Ne taip seniai, internete, radau svetainę https://internetiniskazino.net/ ir pradedu ... Gali pabandyti azartinių lošimų?

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest