goCS.LT Counter-Strike Global Offensive Projektas

Jūsų sukurti serveriai, internetiniai projektai.
Forum rules
Reikalaujami kriterijai:
1. Išsamus aprašymas apie Jūsų projektą.
2. Informacija turi būti pateikta gražiai, tvarkingai sudėliojant viską į vietas.

3. Kurdami pristatymą Jūs turite sudominti skaitytoją, kad jis apsilankytų Jūsų projekte. To pasiekti galima kuo išsamiau aprašant Jūsų projekto privalumus ir priežastis kodėl žmogus turi čia apsilankyti.
Post Reply
User avatar
Mindaugash
O taip. Jis jau surinko 50 žinučių!
Posts: 75
Joined: 2015 Sep 23 03:09

goCS.LT Counter-Strike Global Offensive Projektas

Post by Mindaugash »

Image


Sveiki norėčiau pristatyti  goCS.lt projektą.

Mūsų komanda ir serverio kolektyvas siekia užtikrinti jūsų kokybišką žaidimą , ir siekti geriausių rezultatų. Iškilus klausimų ar pasiūlymų gocs.lt administracija yra pasirengę jums padėti ir atsakyti į jums labiausiai rūpimus klausimus per 24 valandas nuo išsiųstos žinutės mums. Kodėl mes siūlome rinktis mus? Mūsų yra nedaug, tačiau kiekvienas žaidėjas ir lankytojas yra mums svarbus. Mes kuriame ir dirbame tik dėl jūsų, tam, jog jūsų senesni serveriai pakeistu naujesniais ir mėgautumėtės šviežiu serverio kvapu kuris sklinda iš naujai atsidariusio projekto gocs.lt

MŪSŲ SERVERIS

#1 Serverio pavadinimas: Public Server 24/7 | goCS.LT
     Serverio IP: csgo.gocs.lt:27015

Internetinė svetainė: https://gocs.lt/

Sourcebans svetainė: https://gocs.lt/sourcebans

APIE MODIFIKACIJĄ:

Public(Casual)(IP: csgo.gocs.lt:27015) - šį serverio modą tikrai žino kiekvienas žaidimo CS:GO žaidėjas. Šiame serveryje nėra papildomų "for fun" funkcijų, nebent pagrindinės, kurios neiškraipo serverio esmės. Yra visi reikalingi pluginai kurie Jums nemaišys žaidimui jokių bereikalingu reklamų ant ekrano ar kitokio šš todėl atėję į serverį galėsite linksmai praleisti laiką!

PLANAI:

Kaip ir minėjau viršuje jog turime dabar viena serverį todėl niekur neskubant ir po laipsniui paleisime greitoje ateityje ir dar keletą serverių todėl nenusiminkite jei neradote savo mėgstamos modifikacijos. Nenorime apsikrauti bei perkrauti bagažą nieko neapgalvojant. Todėl ateityje tikrai sulauksit platesnio masto modifikacijų bei neregėtu kitų atnaujinimų...

SVARBU:

Taip pat noriu pranešti jog ieškome aktyvių administratorių kurie galėtu prižiūrėti serverį. Tad jei galvoji jog Tu toks esi parašyk mums!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests