CS 1.6 Monkeys.lt HNS | BLOCKMAKER

Jūsų sukurti serveriai, internetiniai projektai.
Forum rules
Reikalaujami kriterijai:
1. Išsamus aprašymas apie Jūsų projektą.
2. Informacija turi būti pateikta gražiai, tvarkingai sudėliojant viską į vietas.

3. Kurdami pristatymą Jūs turite sudominti skaitytoją, kad jis apsilankytų Jūsų projekte. To pasiekti galima kuo išsamiau aprašant Jūsų projekto privalumus ir priežastis kodėl žmogus turi čia apsilankyti.
Post Reply
bistroo25
Naujokas apylinkėse
Posts: 1
Joined: 2020 Jan 12 21:09
Skype: adomantas1

CS 1.6 Monkeys.lt HNS | BLOCKMAKER

Post by bistroo25 »

ImageServerio svetainė - Monkeys.lt

Sveiki visi. Pristatome naują BLOCKMAKER serverį, Counter-Strike 1.6 pasaulyje.

Galbūt, naujokams šiame žaidime bus kažkas naujo, bet senbuviams ir veteranams prisiminimai apie tokio stiliaus serverius, paglostys širdį. Monkeys.lt projekto savininkai nusprendė, kad tokio stiliaus serveris turi gyvuoti Lietuvoje, todėl nedelsdami puolė į darbus.

Primename ! Nenustebkite jei projekte, serveryje, forume gali pasitaikyti įvairių klaidų, todėl vardan Jūsų švaraus ir sklandaus žaidimo bei mūsų tikslo, kad serveris siektu tobulumo, praneškite apie ją nedelsdami forume, klaidų skiltyje. Visi kartu sieksime tobulumo !

Kodėl Monkeys.lt -

Monkeys.lt ? Kodėl ? Visiems klausimas tikriausiai iškils ankščiau ar veliau, kodėl toks pavadinimas. Tai tiesiog projekto išlikus vaikiška fantazija. Kuo ji susijusi su BLOCKMAKER? Kad ir kiek kažkam kvailai skambėtu, bet tiesos šiame dalyke yra. Serveryje žaidėjai, lyg beždžionės šokinėjančios ir konkuruojančios tarpusavyje, o BLOCKMAKER block'ai padedantys serveryje užpildyti visą sumanymą.

Serveris -

Serveris yra paruoštas 100 % paleidimui. Taip darėme todėl, kad šio žaidimo veikla nėra pagrindine forume ir Jums nereiktu susirinkus ilgai sėdėti, freepostinti ir pnš. bei laukti serverio starto. IP: 185.80.128.193:27015

VIDEO -

https://www.youtube.com/watch?v=OcIOK77 ... =emb_title


BLOCKMAKER -

Image

Visas dėmesys serveryje skiriamas buvo BLOCKMAKER piešimui, tai vienas iš svarbiausių dalykų serveryje. Block'ai buvo piešiami savo projektui nuo nulio, savo nuožiūrą, todėl maloniai išklausysime Jūsų mintis ir nuomones apie šiuos darbus. Senbuviai manau skirtumą pastebės, jog vietoj (nofalldamage) block'o su vaikiškais plastikiniais burbulais, pakeitėme į šieno kupetą, nusprendėm, kad tai šiek tiek atrodys unikaliau.

Naujokams -

Žaidimo tikslas. Teroristams, kuo greičiau nušuoliuoti iki bet kokio ginklo, kuo jis geresnis, tuo jį sunkiau gauti. Gausite visur tik vieną kulką, išskyrus USP ginklą su dviem, todėl atsakingai ją panaudokite. Stengtis išgyventi roundą, kadangi laimėjus jį, komandos nesikeičiamos. Mentams, per duotą laiką sugaudyti visus teroristus ir apsikeisti komandomis.

MONKEYS.LT KOMANDA

Parrow'

Mr.T

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests