CSS serveris

Kalbos apie viską kas nesusiję su kitais forumais.
Post Reply
Tomax
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 381
Joined: 2012 Nov 01 14:32
Skype: Privatus
Location: Narnija
Contact:

CSS serveris

Post by Tomax »

Sveiki, po ilgo laiko tarpo sugalvojau prisijungti į kokį serverį sužaisti machą, bet ta 1.6 grafika šiek tiek nugąsdino mane ir įsijungiau CSS, sužaidžiau kelis machus, užkabino ir kilo iš karto klausimas, ar daug reikalų pasistatyti CSS serverį? CS 1.6 serveriai pažįstami ir ne naujiena, tik pagalvojau, kaip yra su source serverio ypatumais?
Ačiū už atsakymus :)
Image

Antanas345
Naujokas apylinkėse
Posts: 4
Joined: 2017 Nov 06 20:20
Skype: antanas049

Re: CSS serveris

Post by Antanas345 »

Sveikas, Tomax. Serveriui sukurti nereikia daug, tik neparašei kokio severio norėtum non-steam ar steam :hm: . Jeigu steam, tai susikurti yra vienas juokas, o non-steam yra kiek sunkiau, reikia ieškotis failų, arba kelti revemu į legalų (steam) serverį. Žinoma failus gali rasti internete, tačiau jie gali būti ne visiškai švarūs. Taip pat non-steam serveriai turi versijas, pagrindinės v34 ir v84, yra kažkoks nuolat naujinamas css, bet su juo nesu susidūręs, na serverio kūrimo šitam klientui.

Tomax
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 381
Joined: 2012 Nov 01 14:32
Skype: Privatus
Location: Narnija
Contact:

Re: CSS serveris

Post by Tomax »

Užsiregistravai tam, kad man galėtum pakomentuoti? :D Nu koks šaunuolis :D Nežinau, kaip ten yra šiandieniniame CS pasaulyje, ar vis dar non-steam'ai valdo jį :D Turbūt patogiausia būtų non-steam/steam
Image

User avatar
popilas
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 401
Joined: 2017 Apr 04 11:44
Location: Alytus

Re: CSS serveris

Post by popilas »

manau nera reikalo non steam daryti nes zaideju jau nera tiek daug pagrindine visi steam. sukurti lengva
PATYLĖK!!! Bent protingesnis atrodysi :)

Terror
Senbūvis
Posts: 1086
Joined: 2015 Feb 27 19:29
Location: Alytus

Re: CSS serveris

Post by Terror »

mano nuomone kad non-steam žaidėju nėra daug tai kad nemanau ar verta būtų non-steam/steam.
ir kaip dabar Lietuviai sulindi i viena projekta žaidžia tai ką aš žinau ar kažkas pavyks, ir taip nera daug žaidėju Lietuviu.

Tomax
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 381
Joined: 2012 Nov 01 14:32
Skype: Privatus
Location: Narnija
Contact:

Re: CSS serveris

Post by Tomax »

Man nėra būtina, kad vien tik Lietuviai žaistų, tegul žaidžia bet kas, kad tik serveris būtų ne tuščias :D Kaip ten toliau viskas vyksta su serverio kūrimu? Kur galiu rasti informacijos, kaip susikurti serverį, susiklijuoti admin pack'ą ir t.t.? Šitas straipsnis galbūt tinkamas?: https://developer.valvesoftware.com/wiki/SteamCMD#Linux

-- 2017 Lap 07 20:29 --

Ir dar vienas klausimas ne į temą, bet ką daryti, kai randa vien tik lenkų ir rusų serverius? Kas per š? :D
Image

User avatar
popilas
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 401
Joined: 2017 Apr 04 11:44
Location: Alytus

Re: CSS serveris

Post by popilas »

https://www.vultr.com/docs/setting-up-c ... -on-debian

nepamirks server.cfg isidedi o viskas paprasta tik jeigu naudosi kazkoki mod ar maps nauju nenaudok vps1 :)
PATYLĖK!!! Bent protingesnis atrodysi :)

Tomax
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 381
Joined: 2012 Nov 01 14:32
Skype: Privatus
Location: Narnija
Contact:

Re: CSS serveris

Post by Tomax »

Ačiū labai! Aš apie VPS-3 galvojau :)
https://www.vpsnet.com/lt/paslaugos/vps

O server.cfg stipriai skiriasi nuo 1.6? Taip pat klausimėlis, ko reikia, kad pats galėtum susikrauti admin pack'ą public, nuo iki?
Image

User avatar
popilas
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 401
Joined: 2017 Apr 04 11:44
Location: Alytus

Re: CSS serveris

Post by popilas »

Tomax wrote:Ačiū labai! Aš apie VPS-3 galvojau :)
https://www.vpsnet.com/lt/paslaugos/vps

O server.cfg stipriai skiriasi nuo 1.6? Taip pat klausimėlis, ko reikia, kad pats galėtum susikrauti admin pack'ą public, nuo iki?
atsisiunti is aliedmod sm mod ir viskas :) man atrodo tokis pats server.cfg
tiksliai pasizek youtube yra viskas kaip pasidaryti rytoj jeigu nepamirsiu idesiu ,
PATYLĖK!!! Bent protingesnis atrodysi :)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests