CS 1.6 install apsauga

Forumas skirtas spręsti problemas iškilusias su CS 1.6 serveriais.
Post Reply
erniukakas
Jau po truputį tampa savu
Posts: 108
Joined: 2016 Feb 07 20:39
Skype: taketokx13

CS 1.6 install apsauga

Post by erniukakas »

Sveiki, kaip apsaugoti savo cs 1.6 installa, sakykim read only ten ir tt... , kad negaletu pakeisti slowhackai zmogaus duomenu ir t.t.. prisijungus i serveri. maciau daug kas ten pasidare, bandziau isjunkt read only vistiek pas kitus automatiskai jis uzsideda neissijungia? Cs atsisiunciau is gametracker.lt , radau faila kazkoki tarp cs : client_save_loader.asi , gal jis cia kazkuo gelbeja? :)
Image

User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: CS 1.6 install apsauga

Post by laimiukas3 »

erniukakas wrote:Sveiki, kaip apsaugoti savo cs 1.6 installa, sakykim read only ten ir tt... , kad negaletu pakeisti slowhackai zmogaus duomenu ir t.t.. prisijungus i serveri. maciau daug kas ten pasidare, bandziau isjunkt read only vistiek pas kitus automatiskai jis uzsideda neissijungia? Cs atsisiunciau is gametracker.lt , radau faila kazkoki tarp cs : client_save_loader.asi , gal jis cia kazkuo gelbeja? :)
steam ?
Image
Image
Image

erniukakas
Jau po truputį tampa savu
Posts: 108
Joined: 2016 Feb 07 20:39
Skype: taketokx13

Re: CS 1.6 install apsauga

Post by erniukakas »

Gal pamoka kokia zinai?
Image

User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: CS 1.6 install apsauga

Post by laimiukas3 »

erniukakas wrote:Gal pamoka kokia zinai?
ar steam ar no steam klijentui gi klausiu :D
aa dabr supratau :D
kazkas tokio bet su juo galima steam id keitineti kuri dproto reunion sukuria zaidejui tai dazniause baninamas kas ta recekeri naudoja https://www.google.com/search?ei=rgOVXN ... SIuIWvrsAk

o seip siuliciua gametraacker rs ar ba dev ms ru pasiardyti ten apsaugoti nuo visokio slamsto
Image
Image
Image

erniukakas
Jau po truputį tampa savu
Posts: 108
Joined: 2016 Feb 07 20:39
Skype: taketokx13

Re: CS 1.6 install apsauga

Post by erniukakas »

Non steam, ta prasme as noriu daryti masterserveri ta prasme sukurti, ir man juk reikia sukurti cs 1.6 installa sumesti failus masterserver.vdf, kadangi sukures 1.6 installa jis nera apsaugotas nuo jokiu slowhack,tai jeigu zmogus sakykim mano prisijungs prie kokio servo ir jam pakeis visus duomenis ten kaip nick , iterps gamemenu, autoconecta ir t.t.. Tai ir klausiu kaip man ta installa apsaugoti? Kad nebutu tokiu nesamoniu kaip gamemenu ir t..t..? Sito as norejau. :D Ta prasme kaip man uzrakint viska. Gal dabar aiskiau parasiau.
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests