Could not establish connection to Steam servers.

Forumas skirtas spręsti problemas iškilusias su CS 1.6 serveriais.
Post Reply
eurostrike
O taip. Jis jau surinko 50 žinučių!
Posts: 89
Joined: 2015 Mar 10 19:13
Skype: valer_ka4

Could not establish connection to Steam servers.

Post by eurostrike »

Code: Select all

Could not establish connection to Steam servers.
Man tokia eilute pradejo metyt sian ant mano serverio. Pirmai pagalvojau kad kazka padariau bandziau visaip pataisyt bet nieko nesigauna. Katik irasiau serveri su ReHLDS instaliacija ir ta pati meto ant svaraus serverio. Ka galima butu padaryt? Del sitos problemos is boost zmones neina ;D Gali but kad cia kazkas su paciu steam ar panasiai?
Image

User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: Could not establish connection to Steam servers.

Post by laimiukas3 »

eurostrike wrote:

Code: Select all

Could not establish connection to Steam servers.
Man tokia eilute pradejo metyt sian ant mano serverio. Pirmai pagalvojau kad kazka padariau bandziau visaip pataisyt bet nieko nesigauna. Katik irasiau serveri su ReHLDS instaliacija ir ta pati meto ant svaraus serverio. Ka galima butu padaryt? Del sitos problemos is boost zmones neina ;D Gali but kad cia kazkas su paciu steam ar panasiai?
cia tik Could not establish connection to Steam servers. (steam master serveris) prie jo negaliprisijungti speju uzienio srautas atjungtas kreipkis i tiekeja o kas liecia kitus ms tai jaigu pvz lt neatjungta jiems rodo tave find servers kadangi valve master serveris tikrai ne lietuvoja tokios ir pasekmes
Image
Image
Image

eurostrike
O taip. Jis jau surinko 50 žinučių!
Posts: 89
Joined: 2015 Mar 10 19:13
Skype: valer_ka4

Re: Could not establish connection to Steam servers.

Post by eurostrike »

Bet dar vakar viskas buvo gerai. Reik parasyt vps'ui nes siaip pastebejau sian tik keli lt zaidejai buvo.
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests