Revoice ir relocalizebugfix instaliavimas

Forumas skirtas spręsti problemas iškilusias su CS 1.6 serveriais.
Post Reply
luxuks
Jau po truputį tampa savu
Posts: 186
Joined: 2014 Jun 18 17:20
Skype: lukas.luxuks

Revoice ir relocalizebugfix instaliavimas

Post by luxuks »

Sveiki, taigi cia sugalvojau ta rehlds isbandyti bet pasijungus revoice ir relocalizebugfix man ismeta failed load ir zdz ju nekrauna. Kokia cia gali buti beda? gal ne ten sukeliau failus? i metamod/plugins.ini irasau ten viska kaip reikia bet ju kazkodel nekrauna, regamedll_cs yra irasytas ir pagal viska turetu viskas veikt bet neveikia.

User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: Revoice ir relocalizebugfix instaliavimas

Post by laimiukas3 »

luxuks wrote:Sveiki, taigi cia sugalvojau ta rehlds isbandyti bet pasijungus revoice ir relocalizebugfix man ismeta failed load ir zdz ju nekrauna. Kokia cia gali buti beda? gal ne ten sukeliau failus? i metamod/plugins.ini irasau ten viska kaip reikia bet ju kazkodel nekrauna, regamedll_cs yra irasytas ir pagal viska turetu viskas veikt bet neveikia.
re anxnod 7 build nebereikia tos apsaugos atsinaujink reghlds ir re amxmod ir viskas

-- 2017 Kov 11 21:20 --
laimiukas3 wrote:
luxuks wrote:Sveiki, taigi cia sugalvojau ta rehlds isbandyti bet pasijungus revoice ir relocalizebugfix man ismeta failed load ir zdz ju nekrauna. Kokia cia gali buti beda? gal ne ten sukeliau failus? i metamod/plugins.ini irasau ten viska kaip reikia bet ju kazkodel nekrauna, regamedll_cs yra irasytas ir pagal viska turetu viskas veikt bet neveikia.
re anxnod 7 build nebereikia tos apsaugos atsinaujink reghlds ir re amxmod ir viskas
ir pagal viska turetu ir neveik nes ant api 3 ar ten 5 jis nepadarytas tik ant seno
Image
Image
Image

luxuks
Jau po truputį tampa savu
Posts: 186
Joined: 2014 Jun 18 17:20
Skype: lukas.luxuks

Re: Revoice ir relocalizebugfix instaliavimas

Post by luxuks »

Nu as pagal tavo pamoka rehlds diegiau. Nu ok tada tos apsaugos nereikia o kaip del revoice instalinimo? kodel gali jis man neveikt?

User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: Revoice ir relocalizebugfix instaliavimas

Post by laimiukas3 »

luxuks wrote:Nu as pagal tavo pamoka rehlds diegiau. Nu ok tada tos apsaugos nereikia o kaip del revoice instalinimo? kodel gali jis man neveikt?
delto kad netiknka ant naujo API reikia naujausio arba regamedll nepajuges
Image
Image
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 17 guests