vartotojas chemodan lauze serverius :)

Forumas skirtas spręsti problemas iškilusias su CS 1.6 serveriais.
cetex
Jau perkopė 10 žinučių ribą !
Posts: 18
Joined: 2012 May 11 23:12
Skype: sarunas.g.

vartotojas chemodan lauze serverius :)

Post by cetex »

Sveiki, norejau paklausti gal kas zinot kaip apsisaugoti nuo serverio nulauzimo?

effect : Projektas uzdaromas musu naujas IP: 79,98,31,216:27015 [PRESTIGE SYSTEMA] XP NEDYNGSTA,ISJUNGIU SITA SERVERI
effect : Projektas uzdaromas musu naujas IP: 79,98,31,216:27015 [PRESTIGE SYSTEMA] XP NEDYNGSTA,ISJUNGIU SITA SERVERI
Uploading dump (in-process) [proxy '']
/tmp/dumps/crash_20130606230429_1.dmp
success = yes
response: CrashID=bp-8e01919c-747d-46d5-bbef-8a58a2130606

./hlds_run: line 321: 3895 Segmentation fault $HL_CMD
email debug.log to [email protected]
Thu Jun 6 23:04:52 EEST 2013: Server restart in 5 seconds

User avatar
aaarnas
Vyr. diskusijų administratorius
Posts: 3891
Joined: 2010 Aug 31 13:21
Skype: fiarno
Contact:

Re: vartotojas chemodan lauze serverius :)

Post by aaarnas »

Pluginų klaida dėl ko ir lūžta.
Palikau CS pasaulį ;/ . Nebepasiekiamas.

alfre
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 259
Joined: 2011 May 13 14:01
Skype: alfredasxl996
Contact:

Re: vartotojas chemodan lauze serverius :)

Post by alfre »

Vaikas o ka pats padarei jam?as jam padesiu dar.

Chemodan
O taip. Jis jau surinko 50 žinučių!
Posts: 79
Joined: 2013 Jan 26 19:51
Skype: okmu1231

Re: vartotojas chemodan lauze serverius :)

Post by Chemodan »

cetex wrote:Sveiki, norejau paklausti gal kas zinot kaip apsisaugoti nuo serverio nulauzimo?

effect : Projektas uzdaromas musu naujas IP: 79,98,31,216:27015 [PRESTIGE SYSTEMA] XP NEDYNGSTA,ISJUNGIU SITA SERVERI
effect : Projektas uzdaromas musu naujas IP: 79,98,31,216:27015 [PRESTIGE SYSTEMA] XP NEDYNGSTA,ISJUNGIU SITA SERVERI
Uploading dump (in-process) [proxy '']
/tmp/dumps/crash_20130606230429_1.dmp
success = yes
response: CrashID=bp-8e01919c-747d-46d5-bbef-8a58a2130606

./hlds_run: line 321: 3895 Segmentation fault $HL_CMD
email debug.log to [email protected]
Thu Jun 6 23:04:52 EEST 2013: Server restart in 5 seconds
Nepadėkit jam , isilaužė į mano sistema , aš jam pinigus sumokėjau atsiųnte man su sql injectu sistema ir likau be 190lt su visko ir be sistemos ir plus failus pavogė, uždarbyje apie ji parašyta , mudakas. USP.LT jo servai ieikitė pilnas slowhacku su gamemenu auto connectais .

cetex
Jau perkopė 10 žinučių ribą !
Posts: 18
Joined: 2012 May 11 23:12
Skype: sarunas.g.

Re: vartotojas chemodan lauze serverius :)

Post by cetex »

Chemodanai neketinu antra karta su tavimi ginčytis, jau uždarbyje ištrynė tavo tema dėl tavo svaigimu :) Slow hack naduojau anksciau auto connect, o game meniu ir loading bnr nenaudojau niekada, bet kiek zinau tu pradejai naudoti autoconnect savo naujam serve.... Taip kad eik nusišluostyk piena nuo lupu ir netersk temos :) "Programuotojau" :D Ps man tu pervedei 70lt ir 40iv premijos, nezinau kur tu ta 190lt gavai :D Bet gal geriau eik matematikos pasimokinti ;)

-- 2013 Bir 07 14:17 --

Arnai, gal yra kazkokios komandos ar dar kazkas i ka tureciau atreikti demesi? Nes jis prisijunges i serva kazkius veikmus atlieka.

Chemodan
O taip. Jis jau surinko 50 žinučių!
Posts: 79
Joined: 2013 Jan 26 19:51
Skype: okmu1231

Re: vartotojas chemodan lauze serverius :)

Post by Chemodan »

+ 150 IV Premija , valkata , neištryne tavo tema , uždarbio administratorius tave palyko :) spręndžia dabar , vafliuga , kai lt gražinsi bus kalba. Kurioi vietoi nauduoju auto connect šudie.

cetex
Jau perkopė 10 žinučių ribą !
Posts: 18
Joined: 2012 May 11 23:12
Skype: sarunas.g.

Re: vartotojas chemodan lauze serverius :)

Post by cetex »

Bet tu daunas :D Pirkai serveri per mano ref nuoruoda :D ir tik delto tu ir as gavom po 150lt? Prie ko cia as is taves pavogiau vafli jobanas?

Chemodan
O taip. Jis jau surinko 50 žinučių!
Posts: 79
Joined: 2013 Jan 26 19:51
Skype: okmu1231

Re: vartotojas chemodan lauze serverius :)

Post by Chemodan »

uždusk gavniukas , prapisčiau tau niuha urodstva , pavogėi pinigus paskaičiok kiek ir neatiduodi .

Image
Image

-- 2013 Bir 07 13:45 --

Užsikrušino pamatė pavedimus , čj nei karto neateis čia daugiau mudakas

cetex
Jau perkopė 10 žinučių ribą !
Posts: 18
Joined: 2012 May 11 23:12
Skype: sarunas.g.

Re: vartotojas chemodan lauze serverius :)

Post by cetex »

Sveiki, net nežinau nuo ko čia pradėti. Esu programuotojas iš Vilniaus 20 metu, programavimo patirties turiu 6 metus. Turiu savo projektą http://www.usp.lt (counter-strike 1.6) projektui daugiau nei metai. Kadangi serveriai patalpinti dedikuoti.lt sukūriau sms sistema pritaikyta iv paramai ( http://www.usp.lt/sms ). Nepamenu kaip mes susipažinom su nariu chemodan, bet viskas prasidėjo nuo šios sms sistemos.
Sužinojęs jog susikūriau tokia sms sistema ir pradėjo prašyti jog jam padaryčiau. Nenorėjau pardavinėti unikalaus darbo, bet jis vistiek prašė, maldavo jog jam padaryčiau. Po kiek laiko jis mane įkalbėjo jog padaryčiau jam ta sms sistema, bet kitokia nei pas mane. Paskiau kaina 200 lt ir padarysiu per ~15 dienų. Jis ir vėl pradėjo raudoti ir prašyti, atsibodus ir kai prireikė pinigų, jam pasiūliau tokias sąlygas: Sistemos kaina 120 lt banku avansas 70lt padarius sistema jam parodau, jis perveda likusius pinigus ir tuomet aš jam duodu sms sistema, sms sistemos negalima platinti, ir iškarto jį perspėjau jog artėja sesija + darbas ir bus labai prastai, todėl padarysiu kai laiko bus. Sms sistemos aprašymas: išsiuntus sms žinutę automatiškai uždėtų xp ant ip kuris yra parašytas žinutėje. Na atrodo viskas buvo gerai lyg ir aisku, bet po kiek laiko jis man pradėjo spamint, kad kur sms sistema ir t.t.? aš jam vėl tapati pasakiau jog kai bus laiko sukursiu, o dabar jo neturiu. Pradėjo grasinti pareiškimas ir kitom nesąmonėm, todėl pradėjau jį ignoruoti (pagalvojau jog kai padarysiu parašysiu, kam man čia jo klausytis ir taip pigai sistema gaus). Galų gale padariau sms sistema 20-30 dienų parašiau jam jog yra beta versija kuria reiktu patestuoti. Jis man pareiškė jog gražink pinigus man sistemos nebereikia ir t.t. Aš pasakiau jam taip: pinigai nebus gražinti, nes sistema padaryta, liko ja patestuoti. Putojosi putojosi ir po kelių dienų parašė jog jau jis nori ja patestuoti. Patestavus dar buvo pora menku klaidų, sutvarkiau jam jas, ir pajungiau jog sistema veiktų. Dabar jau atėjo laikas jam susimokėti likusia dalį už sms sistema, vėl prasidėjo "ašaros" jog neturi ir t.t. Pasiūlė 40 lt iv premija 70+40= 110lt (beto premijos nevertinamos kaip banko pavedimas). Bet sutikau nes nu vistiek ilgai laukė ir t.t. Na jau atrodo kaip ir viskas, sutarta ir keliai išsiskyrė. Sekančia diena jis man vėl rašo kaip man ta sistema pasidaryti ant kito serverio. Aš jam pasakiau šia sms sistema padariau taip kaip ir norėjai, nesakiai jog nori daugiau serveriu pajunkti prie jos. Tuomet prasidėjo vėl maldavimas, jog padaryčiau ir t.t. Pasakiau 80lt ir padarau. Tuomet prasidėjo vėl nesąmonių rašymas jog kainos kosminės ir kitas mėšlas. Pasakiau griežtai jog nedirbsiu už iv premija ar uz 20lt banku. Tuomet jis susirado kažkokį kita programuotoja kuriam pradėjo rodyti koda ir t.t. nors buvo sutarta kodo neviešinti... Tuomet tas kitas programuotojas pastebėjo jog nėra "htmlspecialchars". Chemodan tuomet man parašė jog sistemoj yra skylė. Na padariau žiopla klaidą tai nemokamai ir ištaisiau... Tuomet vėl prasidėjo maldavimai dėl sms sistemos perdarymo, vėl ir vėl ir vėl... Jam vis sakiau ne. Va tuomet ir prasidėjo karas :D Pradėjo koliotis ir t.t. kad as ten nieko nemoku ir t.t. Tuomet ir sukure tema uzdarbis.lt ir kituose forumuose. Norėdamas man dar pakenkti jis nulaužinėja mano http://www.usp.lt serverius, ir uzblokavo.
Išvada: Su ubagais ir vaikas neprasidėti :)
Last edited by cetex on 2013 Jun 07 14:09, edited 1 time in total.

Chemodan
O taip. Jis jau surinko 50 žinučių!
Posts: 79
Joined: 2013 Jan 26 19:51
Skype: okmu1231

Re: vartotojas chemodan lauze serverius :)

Post by Chemodan »

cetex wrote:Sveiki, net nežinau nuo ko čia pradėti. Esu programuotojas iš Vilniaus 20 metu, programavimo patirties turiu 6 metus. Turiu savo projektą http://www.usp.lt (counter-strike 1.6) projektui daugiau nei metai. Kadangi serveriai patalpinti dedikuoti.lt sukūriau sms sistema pritaikyta iv paramai ( http://www.usp.lt/sms ). Nepamenu kaip mes susipažinom su nariu chemodan, bet viskas prasidėjo nuo šios sms sistemos.
Sužinojęs jog susikūriau tokia sms sistema ir pradėjo prašyti jog jam padaryčiau. Nenorėjau pardavinėti unikalaus darbo, bet jis vistiek prašė, maldavo jog jam padaryčiau. Po kiek laiko jis mane įkalbėjo jog padaryčiau jam ta sms sistema, bet kitokia nei pas mane. Paskiau kaina 200 lt ir padarysiu per ~15 dienų. Jis ir vėl pradėjo raudoti ir prašyti, atsibodus ir kai prireikė pinigų, jam pasiūliau tokias sąlygas: Sistemos kaina 120 lt banku avansas 70lt padarius sistema jam parodau, jis perveda likusius pinigus ir tuomet aš jam duodu sms sistema, sms sistemos negalima platinti, ir iškarto jį perspėjau jog artėja sesija + darbas ir bus labai prastai, todėl padarysiu kai laiko bus. Sms sistemos aprašymas: išsiuntus sms žinutę automatiškai uždėtų xp ant ip kuris yra parašytas žinutėje. Na atrodo viskas buvo gerai lyg ir aisku, bet po kiek laiko jis man pradėjo spamint, kad kur sms sistema ir t.t.? aš jam vėl tapati pasakiau jog kai bus laiko sukursiu, o dabar jo neturiu. Pradėjo grasinti pareiškimas ir kitom nesąmonėm, todėl pradėjau jį ignoruoti (pagalvojau jog kai padarysiu parašysiu, kam man čia jo klausytis ir taip pigai sistema gaus). Galų gale padariau sms sistema 20-30 dienų parašiau jam jog yra beta versija kuria reiktu patestuoti. Jis man pareiškė jog gražink pinigus man sistemos nebereikia ir t.t. Aš pasakiau jam taip: pinigai nebus gražinti, nes sistema padaryta, liko ja patestuoti. Putojosi putojosi ir po kelių dienų parašė jog jau jis nori ja patestuoti. Patestavus dar buvo pora menku klaidų, sutvarkiau jam jas, ir pajungiau jog sistema veiktų. Dabar jau atėjo laikas jam susimokėti likusia dalį už sms sistema, vėl prasidėjo "ašaros" jog neturi ir t.t. Pasiūlė 40 lt iv premija 70+40= 110lt (beto premijos nevertinamos kaip banko pavedimas). Bet sutikau nes nu vistiek ilgai laukė ir t.t. Na jau atrodo kaip ir viskas, sutarta ir keliai išsiskyrė. Sekančia diena jis man vėl rašo kaip man ta sistema pasidaryti ant kito serverio. Aš jam pasakiau šia sms sistema padariau taip kaip ir norėjai, nesakiai jog nori daugiau serveriu pajunkti prie jos. Tuomet prasidėjo vėl maldavimas, jog padaryčiau ir t.t. Pasakiau 80lt ir padarau. Tuomet prasidėjo vėl nesąmonių rašymas jog kainos kosminės ir kitas mėšlas. Pasakiau griežtai jog nedirbsiu už iv premija ar uz 20lt banku. Tuomet jis susirado kažkokį kita programuotoja kuriam pradėjo rodyti koda ir t.t. nors buvo sutarta kodo neviešinti... Tuomet tas kitas programuotojas pastebėjo jog nėra "htmlspecialchars". Chemodan tuomet man parašė jog sistemoj yra skylė. Na padariau žiopla klaidą tai nemokamai ir ištaisiau... Tuomet vėl prasidėjo maldavimai dėl sms sistemos perdarymo, vėl ir vėl ir vėl... Jam vis sakiau ne. Va tuomet ir prasidėjo karas :D Pradėjo koliotis ir t.t. kad as ten nieko nemoku ir t.t. Tuomet ir sukure tema uzdarbis.lt ir kituose forumuose. Norėdamas man dar pakenkti jis nulaužinėja mano http://www.usp.lt serverius, ir uzblokavo.
Išvada: Su ubagais ir vaikas neprasidėti :)
Tai gi kur jokių maldavimų nebuvo čia tikras trehalinimas , pirmai mano versija.

Ka matau tu tik nori isisukti nuo bausmės draugeli.

Tai gi susipažinome su šitu , pirmai siūle prisidėt į projekta , na tačiau sujungti juos , tai gi nesutikau , nes kam sujunginėt jei kaška pats sugėbi , tai gi sužinojau kad jis kažkoks programotojas , ir sugėba padaryti IV.LT sistema sms , xp ir panašiai , tai gi buvo sutarta padaryti už 120LT kaip pamenu , bet susitarėm jog siųnčiu 70lt banku ir reginu ant juo iv.lt ka ten pirkau , o pirkau už 300lt VPS , tai gi jam parėjo mano 150 kaip jau supratot . Tai gi sakė jog padarys greitai , pasakė jog spės padaryti iki 6 Dienos , rašiau jam kas 2 diena kad neužknisti ji rašydamas kiekviena. Tai gi galvuojau gal tikrai užimtas žmogus neturi laiko , palaukiau iki 15d , tačiau žmogus skaitė smsus bet ignoravo manė , praejo 20 dienu vis dar ignoravo , jau ant 30 dienos atrašė jog neturi laiko , kai parašiau atiduok pinigus , užblokavo manė . Tai gi poto nuejau parašyti pareiškima ant juo jog pavogė pinigus ir nenori atiduot , taip pat veliau perspėjau ji jog parašiau pareiškima į policija , pirmai rašė eik tu kur nori vistiek mažai įrodymu turi kad tarėmes ir panašiai , bet vis poto atblokavo pasiųle gerai padarysiu tau ta sistema , o aš buvau radės kita progromotoja , bet tai gi pagalvuojau jei šitas pasakė greit padarys jau , tai kam tada kitam programotojui mokėt , tai jis dar karta pasakė kažkokia atmazke metė va man susikniso kaškas ištryne tai aš tuo met buvau kaltas nesupratau kodėl , tai gi susitarėm jog dar 40lt iv nes ten papildomai apsaugos pasakė , tai gi atsiųntė jis man xp-sistema.php faila , ten buvo visi curl cookies ir panašiai , tai gi veliau jis padarė iškarto sql injecta , jo ip pagrindini užfiksavo kaip klientams.iv.lt taip ir putty ir winscp jis idėjo į mano serverį redirectus išjungdavo per putty taip pat ir reklamavo savo USP.LT , tai veliau supratau jog kažkas blogai negali gi mano serveriai lužinėt tai va tuos ip ir pamačiau iškarto paleva man buvo . Tai gi išjungiau visus VPS Hostingus ir pradėjau daryti duomenubazes ir keičiau visus pw , tai gi jis tačiau mudakas yra kad darė tokias klaidas per logus tai kad nėr ka net sakyt buvo , parašiau kitam programotojui parodžiau jo ta xp sistema pasakė nieko gero kodas totalus mešlas sql injecta lengvai galima padaryti , tai gi nusipirkau iš to programotojo sistemas kurias jis padarė per 1diena ir dabar dekingas tam jog padarė ant visu serverių už maža kaina, o dėl šitos vafliugos dar bus spręndžiama , nors ir taip dabar žmonės spręndžia ka su juo daryt , nes ne aš pirmas apgautas juo.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests