Kaip sukūrti cs su savo...

Forumas specialiai skirtas pamokoms kuriant CS 1.6 serverį
User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: Kaip sukūrti cs su savo...

Post by laimiukas3 »

rimtas7 wrote:Nixuja ne tavo, idėk teisių kopija - patikėsiu gal, įrodysi kad teises turi, bet man rodos suslikas visiškas nei ką baigęs, nei prie mašinu supranti, tik CS serverius pagal gidą sukurt gali.
dar ir asmens dokumento kopija tau idet gal :D
Image
Image
Image

User avatar
rimtas7
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 265
Joined: 2013 Feb 28 20:05

Re: Kaip sukūrti cs su savo...

Post by rimtas7 »

Ir nuo kada bulkos su 100 kw? :D

Neturi tu ką idėt blet čia ir taip aišku,
///AMG

User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: Kaip sukūrti cs su savo...

Post by laimiukas3 »

rimtas7 wrote:Ir nuo kada bulkos su 100 kw? :D

Neturi tu ką idėt blet čia ir taip aišku,
cia ne audi 80 o audi 90 2,3l 100kw galvoju db tech passe buvo gal ir 99 meluoju
ne fleniau tikrai nezadu fotografuoti savo asmens dokumentus kad tau kazka iradyti atleisk )
o pravarde gera tau sugalvojau flenius busi :akiniai:
Image
Image
Image

User avatar
rimtas7
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 265
Joined: 2013 Feb 28 20:05

Re: Kaip sukūrti cs su savo...

Post by rimtas7 »

Neturi tu ką fotkinti bled. Sakiau kad dirbi Maximoj, tai paaiškėjo kad UAB "Palink" dirbi, IKI parduotuvių tinkle. Tai sakau prekes padėliot reikės 12-14 valandų ant kojų pabūt ;D Nors kam tau tų teisių, kai sakai viskas vietoj.
///AMG

User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: Kaip sukūrti cs su savo...

Post by laimiukas3 »

rimtas7 wrote:Neturi tu ką fotkinti bled. Sakiau kad dirbi Maximoj, tai paaiškėjo kad UAB "Palink" dirbi, IKI parduotuvių tinkle. Tai sakau prekes padėliot reikės 12-14 valandų ant kojų pabūt ;D
blt ar tu durnas ar kas su tavim gi as tau sakau tiesa as bedarbis nei maximoj nei uab palink nesu dirbes :D
cia seip fb ant juoko uzsidejas :D man tas uab palink juoka kelia ir tiek

beedarbis darbo birza as ten lankausi kur zmones iesko darbo
Image
Image
Image

User avatar
rimtas7
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 265
Joined: 2013 Feb 28 20:05

Re: Kaip sukūrti cs su savo...

Post by rimtas7 »

Nu tipo berdarbis, bet kas duos darbo pasakyk man neišprusėliui? Tai mama valgyt padaro, trusikėlius išplauna, o sūnukas Cs grajina ane? Ir dar iš mamos babkes pleši ant OMONO BOOSTO?
///AMG

User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: Kaip sukūrti cs su savo...

Post by laimiukas3 »

rimtas7 wrote:Nu tipo berdarbis, bet kas duos darbo pasakyk man neišprusėliui? Tai mama valgyt padaro, trusikėlius išplauna, o sūnukas Cs grajina ane? Ir dar iš mamos babkes pleši ant OMONO BOOSTO?
kad trusikus mano skalbimo masina skalbia nesu ant tiek jau vargsas kad tokios techinikos netureciau :D o valgyt nu drauge padaro nedarytu gal pats meginciau koldunus issivirti kas tas omono boost gal tu cia apei gametracker lt ? boost sneki tai ne is mamos pinigu neprasau ens ji kaip ir taip 600 uzdyrba man rodos net nezinau nu bet ne esme ne boost apsimoka lietuvos zmones ir kaip tu sakai omono fake zaidejai jie visa tai ir apmoka 70-90 eur i savaite gyvenu ka ne ?
nu fleniau klausk as sen atsakysiu i visus tavo klausimus
eh rimtas septini uzmigo na jau 22:50 panetna laikas miegucio o tai mama pizdulei israsys. sapnuot samokslo teorija apie boost OMONO ir kita visa eh nera su kuo pabendrauti seis laikasi...

Last edited by laimiukas3 on 2016 Sep 26 22:01, edited 1 time in total.
Image
Image
Image

User avatar
rimtas7
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 265
Joined: 2013 Feb 28 20:05

Re: Kaip sukūrti cs su savo...

Post by rimtas7 »

600 neuždirba, nu nebent stoty praskėčia kojas kiekvienam babajui. Dabar minimumas 380 ant popieriaus, i rankas apie 310 gauna. O Inesos koldunai pigus greitas pusfabrikatis iš minimumo pats tas tokius valgyt. Aš tai net nepamenu kada valgiau juos, bet neesmė.

Taigi išpyzdavotas esi, šiandien jau laisvas. Normaliem žmonėm darbas gi, dar tik antradienis ;)
///AMG

User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: Kaip sukūrti cs su savo...

Post by laimiukas3 »

rimtas7 wrote:600 neuždirba, nu nebent stoty praskėčia kojas kiekvienam babajui. Dabar minimumas 380 ant popieriaus, i rankas apie 310 gauna. O Inesos koldunai pigus greitas pusfabrikatis iš minimumo pats tas tokius valgyt. Aš tai net nepamenu kada valgiau juos, bet neesmė.

Taigi išpyzdavotas esi, šiandien jau laisvas. Normaliem žmonėm darbas gi, dar tik antradienis ;)
nu huy znajet ka tu cia laikai ispizdavojimu :D
1 Inesa ne mano mergina jau 3 metai dabar deja turiu kita ir siep jau pakeites po jos daug na bet papisciau ir ja jaigu duotu antras bandyti pasisaipyti is zmogaus manos nu tai abgailetina cia snargliu gi sudas 15 16 metu geda biski turetu tau buti jau neusgalvoji suduk tu pats laisvas pasaipa tu gi is savo idijotiskumo tu pats save pasiepi nesupranti dar kad tave trolinu idijote ?
koks dar darbas koks darbas pas tave gali buti zmogeli valytojo nebent :D tu gi neigalus
Image
Image
Image

User avatar
rimtas7
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 265
Joined: 2013 Feb 28 20:05

Re: Kaip sukūrti cs su savo...

Post by rimtas7 »

Dabar pats pasitrolink iš savo suskurdusių prisiminimų pimpaliuk
Image

Pasityčiojimas visam gyvenimui iš tokios biednystos, neprižiūrėtas vaike, motinos meilės negavęs, nuo bbz ko pasigavus, tėvą bent žinai savo ar tik jo pavardę girdėjęs ir dabar nešioji?
///AMG

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests