Kaip sukūrti cs su savo...

Forumas specialiai skirtas pamokoms kuriant CS 1.6 serverį
User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: Kaip sukūrti cs su savo...

Post by laimiukas3 »

rimtas7 wrote:Buvo buvo, prisimink koks debilas buvai ir gaila toks ir dabar likai :)

Kaip sakoma pasakyk kas tavo draugai aš pasakysiu kas tu. Todėl susipažint net nereikia ;)

-- 2016 Rgs 26 20:42 --

Kažkur sss apie tave nemažai aprašė, reiktų susirast ir tavo dievininmo temai jau TOPICAS butu sukurtas.
nu jau viskas iskalbejai viska ? :D
nu kad ir sss idjotas bet zinok jo logika ir gyvenimo tas supratimas stiprus ka pie tavo nepasakysi tai vat fledingiuk gnal gnal bet nk taip ir nepavyko jam nes nk as blogo niekam nedarau ir nenusikaltau :)
ir tau negeda gi juoksis is taves visi )
Image
Image
Image

User avatar
rimtas7
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 265
Joined: 2013 Feb 28 20:05

Re: Kaip sukūrti cs su savo...

Post by rimtas7 »

O kaip su Inesa dar draugauji? Kas čia per merga, kad su tokiu liaušiu prasidedėjo? Matyt liaušė, liaušį susirado per bendrų draugų susigėrimą miškę 9,5 laipsnio alaus gerdami jo?
///AMG

User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: Kaip sukūrti cs su savo...

Post by laimiukas3 »

rimtas7 wrote:O kaip su Inesa dar draugauji? Kas čia per merga, kad su tokiu liaušiu prasidedėjo? Matyt liaušė, liaušį susirado per bendrų draugų susigėrimą miškę 9,5 laipsnio alaus gerdami jo?
ne fledingiuk mergaite vardu Inesa as turejau pries kokius 3 metus cia jau labai giliai kapstai :D
per tave vos i maxima spejau ... gerai kad as ne kaime gyvenu parduotuve ne uz 10 km gelbi mane tai zinok ir tu i miesta kraustitikis tik buk biski paprastensnis nes cia tau ir spranda gali kas nusukt zmoniu gi daug ne 5
Last edited by laimiukas3 on 2016 Sep 26 21:04, edited 1 time in total.
Image
Image
Image

User avatar
rimtas7
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 265
Joined: 2013 Feb 28 20:05

Re: Kaip sukūrti cs su savo...

Post by rimtas7 »

Eik Eik prieš tris metus, užstatej vaiką tu jai... Gal išsiskyrėt, bet ar padedi bent vaiką išlaikyt, gi kainuoja kurva tas maistas, pampersai, ar numeti ką nors? Ar kelmas esi ir pačiai vienai išlaikyt naštą palieki?

Image
///AMG

User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: Kaip sukūrti cs su savo...

Post by laimiukas3 »

rimtas7 wrote:Tai žėk užstatej pokemoną tu jai kaip pats rašai ant šito kudikio ir jau rašai kad nedraugauji kad tai senai buvo :D Eiktu melagi ble :D

Image
pakemon go pavariau :D ir nepanasu akd tam pakemonui 3 metai butu nu gal nebent nesivysto kaip tu
ne draugeli ne mano as gi ne blondinas :D
kaip manai flenka reiketu padinti srifta ar ne as niekaip apsispresti negaliu
Attachments
veb.png
Image
Image
Image

User avatar
rimtas7
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 265
Joined: 2013 Feb 28 20:05

Re: Kaip sukūrti cs su savo...

Post by rimtas7 »

Tai tavo Inesa blondinė.... :akiniai:
///AMG

User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: Kaip sukūrti cs su savo...

Post by laimiukas3 »

o tu kada zadi savo atidaryti ?
nu gal sakau blondine nepamenu senai buvo tai. butu mano prettenziju gal butu reiskus zinai kaip ten buna elementai kastracija
Image
Image
Image

User avatar
rimtas7
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 265
Joined: 2013 Feb 28 20:05

Re: Kaip sukūrti cs su savo...

Post by rimtas7 »

Viskas atidaryta, veikia pilnu pajėgumu. ;) MS sukasi, servai pilni, no lagas viskas on fire zodziu ;)

O tai jeigu teisiu neturi tai ko cia prie tu masinu filnuojiesi? Kad Inesai grazesnis butum?

Image
///AMG

User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: Kaip sukūrti cs su savo...

Post by laimiukas3 »

rimtas7 wrote:Viskas atidaryta, veikia pilnu pajėgumu. ;) MS sukasi, servai pilni, no lagas viskas on fire zodziu ;)

O tai jeigu teisiu neturi tai ko cia prie tu masinu filnuojiesi? Kad Inesai grazesnis butum?

Image
o blt mano 3 masina cia irgi 90x tada kietas buvau paziutrek visos 16metes mano buvo tu i mano sukuosena paziurek :DD bulka mano faceliftas seip zjbis masina buvo 2,3 100kw kas uz dyka duotu paimciau 5 cilindrai gerai dirbo vos ne kaip subaru
Last edited by laimiukas3 on 2016 Sep 26 21:20, edited 1 time in total.
Image
Image
Image

User avatar
rimtas7
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 265
Joined: 2013 Feb 28 20:05

Re: Kaip sukūrti cs su savo...

Post by rimtas7 »

Nixuja ne tavo, idėk teisių kopija - patikėsiu gal, įrodysi kad teises turi, bet man rodos suslikas visiškas nei ką baigęs, nei prie mašinu supranti, tik CS serverius pagal gidą sukurt gali.
///AMG

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests