Allchat ir AdminPrefixes

Šiame forume rašomi vartotojų klausimai/problemos su kuriomis jie susidūrė kuriant pluginus.
Post Reply
luxuks
Jau po truputį tampa savu
Posts: 186
Joined: 2014 Jun 18 17:20
Skype: lukas.luxuks

Allchat ir AdminPrefixes

Post by luxuks »

Sveiki, noreciau paklaust ar kas nors galetu sujunkti admin prefixes plugina ir allchat i viena ir kad jis tvarkingai veiktu? seniau budavo taip kad tus atskirus pluginus ijungus serve gaudavosi dvigubos zinutes, dabar jau taip nebera, nezinau del ko, gal del nauju amxmodx versiju bet iskilo nauja problema. Dabar pajungus siuos 2 pluginus allchat pluginas isvis nebeveikia. Erroru jokiu nerodo konsoleje bet mire negali matyti gyvu chato. Kazkada man jau buvo zmogus sujunges siuos 2 pluginus i viena ir jis tai padare per 5min tai turbut nera labai sunku. Buciau labai dekingas. Tiesiog noriu kad sitie 2 pluginai veiktu tvarkingai kartu. Ir nesiulykit man jokiu iChat ir kitokiu nesamoniu nes jau isbandes as viska ir nei vienas neveikia taip gerai kaip AdminPrefixes.

AdminPrefixes / https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=183491 (pridejau ir apacioje)
AllChat / https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=56825 (pridejau ir apacioje)

Ir tik negalvokit kad cia prasau nes pats tingiu, as bandziau, tik man niekaip nesigavo.
Attachments
allchat.sma
(6.92 KiB) Downloaded 645 times
AdminPrefixes.sma
(20.71 KiB) Downloaded 684 times

User avatar
laimiukas3
Moderatorius
Posts: 4569
Joined: 2012 Aug 03 01:12
Skype: laimiukas3
Location: Vilnius
Contact:

Re: Allchat ir AdminPrefixes

Post by laimiukas3 »

siulau toki
Attachments
chatmanager_1.1.1_11_70.zip
(9.14 KiB) Downloaded 260 times
Image
Image
Image

luxuks
Jau po truputį tampa savu
Posts: 186
Joined: 2014 Jun 18 17:20
Skype: lukas.luxuks

Re: Allchat ir AdminPrefixes

Post by luxuks »

oba aciu labai, sitas veikia tvarkingai.

ir laimiukas, gal galetum atrasyt i skype? vieno dalyko paprasyt noreciau. skype: lukas.luxuks

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 13 guests