SQL Išmintis

Šiame forume rašomi vartotojų klausimai/problemos su kuriomis jie susidūrė kuriant pluginus.
Post Reply
addinol
Jau po truputį tampa savu
Posts: 144
Joined: 2010 Sep 05 15:20
Skype: kasparas94

SQL Išmintis

Post by addinol »

Sveiki, reikia šiektiek logikos dėl SQL komandos darymo, taigi pas mane SQL informaciją užkrauna ateinant žaidėjui į servą, informacija gali būti pakeista, bet kada, ar žaidėjas serveryje ar jo nėra tai nesvarbu, informacija gali pakeisti kitas žmogus per web, o pas mane kai atsijungia žaidėjas įsisaugo jo paskutiniai duomenys kurie buvo gauti serveryje (tai kai žaidėjas prisijungė), Ir problema ta jog, sakykim jei pas mane yra parametras pinigai, sakykim per serverį turiu 8000, o per webą pasidarau 10000, man serveryje tuo metu kai pasidarysiu rodys jog turiu vistiek 8000 (jei būsiu prisijungęs.) ir kai atsijungsiu man įsisaugos ne 10000 o 8000, taip kad jau bus prarasta informacija, kaip to išvengti ? Ar prisijungusio žmogaus informacijos tikrinimas kas tam tikrą laiką padėtų ? ir kaip tai padaryti ?

newb
Pluginų patvirtintojas
Posts: 1047
Joined: 2010 Sep 23 21:43
Location: Wonderland
Contact:

Re: SQL Išmintis

Post by newb »

Keiti webe ta skaiciu, tada kaip daro vip uzsakymo pluginai, siunti kokia komanda i serva ir jis relaodina is sqlo visu pinigus.

-- 2011 Sau 31 23:23 --

Arba manau net iseitu padaryt, kad butent to zmogaus reloadintu.

addinol
Jau po truputį tampa savu
Posts: 144
Joined: 2010 Sep 05 15:20
Skype: kasparas94

Re: SQL Išmintis

Post by addinol »

O kaip ? tai padaryti ? :/

newb
Pluginų patvirtintojas
Posts: 1047
Joined: 2010 Sep 23 21:43
Location: Wonderland
Contact:

Re: SQL Išmintis

Post by newb »

Truputi reikia webe pakeist, kad jis siustu situos php scriptus. O cse tai tik uzregistuot clcmd kuris dar ip arba sqlo id gautu ir reloadintu.

User avatar
aaarnas
Vyr. diskusijų administratorius
Posts: 3891
Joined: 2010 Aug 31 13:21
Skype: fiarno
Contact:

Re: SQL Išmintis

Post by aaarnas »

php jungimosi prie serverio skriptas

Code: Select all

<?phpinclude('rcon_hl_net.php'); function com_server($server_ip, $server_port, $server_rcon, $text){    $server1 = new Rcon();    $server1->Connect($server_ip, $server_port, $server_rcon);    $result = $server1->RconCommand($text);    $server1->disconnect();}?>
Attachments
cs_nustatimai.rar
(296 Bytes) Downloaded 244 times
Palikau CS pasaulį ;/ . Nebepasiekiamas.

addinol
Jau po truputį tampa savu
Posts: 144
Joined: 2010 Sep 05 15:20
Skype: kasparas94

Re: SQL Išmintis

Post by addinol »

Dėkui! O naudoti kaip ? com_server(79.98.27.32, 27015, rconas, "amx_reloadadmins")

newb
Pluginų patvirtintojas
Posts: 1047
Joined: 2010 Sep 23 21:43
Location: Wonderland
Contact:

Re: SQL Išmintis

Post by newb »

Kodel prigalvojai reloadadmins ten parasyt ? ^^ Reikia gi savo kurt komanda pvz:

Code: Select all

com_server(79.98.27.32, 27015, rconas, "amx_reload $ip");
Kuri gaus ip ir uzkraus per naujo duomenis to zmogaus, aisko cia irgi yra problemele nes jeigu keis kitas zmogus, tai nieko nebus :D
Arba galima daryt tokia kaip reloadadmins, kad reloadintu visu ...
Kad gauti ip reikia irasyti auskciau

Code: Select all

$ip = $_SERVER['REMOTE_ADDR'];

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests