extermination

Šiame forume pateikiami dar tikrintojų nepatikrinti arba nepatvirtinti pluginai.

Moderator: Pluginų patvirtintojai

Forum rules
Prieš dedant pluginus:

1. Pluginas privalo būti Jūsų kūrybos. Jei yra žmonių kurie smarkiai prisidėjo prie Jūsų sukurto plugino - paminėkite ir juos kredituose.
2. Tai turėtų būti nauja įdėja, o ne esamos nukopijavimas. Jei toks pluginas jau yra, Jūsiškis turi būti smarkiai pranašesnis.
3. Plugino aprašymas privalo būti išsamus ir pilnas.
4. Pluginas turi atlikti realią naudingą funkciją, būti ištestuotas ir tvarkingai veikti. Atnaujinimus leisti bus galima ir toliau.
5. Būtina source kodas privalo būti atviras (sma failas ar jo turinys turi būti prisegtas).
6. Sukūrus pluginą Jūs visada turite atsakinėti į vartotojų klausimus ir atnaujinti jei pastebėta klaidų.
7. Talpinti pluginus galima ir šiame forume. Jei naudojate nuorodas galioja kelios taisyklės:
8.1. Nuoroda privalo vesti į tiesioginį parsisiuntimą. T.y. siunčiant failą neturi būti jokio laukimo laiko parsisiunčiant failą.
8.2. Failas turi būti pasiekiamas tiesiogiai, jis negali būti jokiuose kitų failų sąrašuose (nebent jis būtų kaip nors specialiai išskirtas), tai pat draudžiama bet kokia registracija norint parsisiųsti failą.
Post Reply
User avatar
MPD
Gana aktyvus vartotojas
Posts: 309
Joined: 2011 Jul 08 07:24
Skype: mantas..l..
Location: Kaunas

extermination

Post by MPD »

Įkeliu savo kurtą nedakurtą modifikaciją, kurią gan senai pradėjėjęs buvau. Keliu ją čia tokioj stadijoj todėl, kad nebeketinu kažką daryti su cs daugiau. Gal kas ką pasikeis, pasitobulins. Galima perkelti į nepatvirtintus.

Visa modo esmė - 1T (m4a1) prieš visus CT (m3, deagle), o kulkų nedaug tiek vienai pusei, tiek kitai. Žinoma, teroristas toks biednas nepaliekamas - gauna didesnį greitį ir galimybę teleportuotis per 256 unitus žiūrimon pusėn. Jei užstringa sienoje sumažinamos givybės iki 1, atimami ginklai ir parodoma vieta žaidėjų radare arba (priklauso nuo nustatymų) grąžina į spawną su 1hp ir prailgina teleportacijos cooldown. Už nužudymą terroristas gauna papildomų kulkų. CT, kuris padaręs daugiausia žalos, turi didžiausia šansą kitą round tapti T.

Reikalaujama specialių žemėlapių, o sukūręs esu tik vieną.

Viskas, iš esmės, komentaruose parašyta.

Testuko video.
Attachments
teleport.rar
soundai
(67.46 KiB) Downloaded 152 times
eXmod.sma
(15.13 KiB) Downloaded 594 times
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest